Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Madonna da Clinton için soyundu!
Madonna da Clinton için soyundu!
Ünlü şarkıcı Katy Perry'nin ardından şimdi de popun kraliçesi olarak bilinen Madonna, ABD Demokrat Parti başkan adayı Hillary Clinton için soyundu.
Magazin 28 Eylül 2016 - 18:07

ABD'de başkanlık seçimleri için zaman daralırken ünlü isimler birbiri ardına Demokratların adayı Clinton'a destek verdiklerini açıklıyor. Üstelik Clinton için oy isterken dikkatleri üzerlerine çekmek için de bir hayli çaba harcıyor.

Bu durumun son örneği popun kraliçesi Madonna oldu. Madonna Twitter hesabından paylaştığı bir mesajda Clinton'a destek için bir video hazırlayan Kanadalı şarkıcı Katy Perry'nin ‘yanında olduğunu' duyurdu.

basliksiz-3

Madonna ABD bayraklarıyla süslediği mesajında “Katy Perry'le birlikte çıplak şekilde oy vereceğim. Oylar Hillary'e. Hillary elimizdekilerin en iyisi” diye yazdı.

İLGİLİ HABERKaty Perry, Hillary Clinton'a destek için soyunduKaty Perry, Hillary Clinton'a destek için soyundu

Perry, dün Twitter hesabından bir video paylaşmış ve takipçilerine Clinton'a oy verme çağrısında bulunmuştu. Perry, videoda Clinton için sandık başına çıplak giden ve polis tarafından gözaltına alınan bir kadını canlandırmıştı.

Son güncelleme: 07:41 - 29.09.2016