Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Magazin dünyasında bu dedikodular aldı başını yürüdü!
Magazin dünyasında bu dedikodular aldı başını yürüdü!
İşte magazin dünyasında bomba etkisi yaratan polemikler
Burçak ÖZTÜRK
Magazin 12 Mart 2016 - 08:21

Magazin kulisleri bu hafta da yine dopdoluydu. Bu hafta magazin gündemine ünlü isimlerin boşanma haberleri damga vurdu. Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya arasındaki tartışma ise giderek büyüdü. İşte soluksuz okuyacağınız son 1 haftada magazin gündeminde öne çıkan haberler


6 yıllık evlilik tek celsede bitti

İstanbul 16. Aile Mahkemesi'nde yapılan duruşmaya Kaan Tangöze avukatıyla birlikte geldi. Seçkin Piriler de eski manken arkadaşları birlikte adliyeye geldi. Duruşma salonunda gazetecilerin bulunmasını istemeyen mahkeme hakimi duruşmada gizlilik kararı aldığını belirterek tüm izleyicileri dışarıya çıkardı. Mahkeme, Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler'in anlaşmalı olarak boşanmasına karar verdi. 5 dakika süren duruşmada tarafların boşanmak istediklerini, evlilik birliklerini fikren ve ruhen bitirdiklerini söyledikleri öğrenildi. Hakim çifti boşarken ortak çocuklarının velayetini anneye verdi.

Avukatları canı yayında açıkladı ‘Ebru Gündeş ile Reza Zarrab boşanıyor mu?

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'ın boşanma kararı aldığı iddia edildi. ‘Renkli Sayfalar' programına telefonla bağlanan çiftin avukatı Şeyda Yıldırım konuya canlı yayında açıklık getirdi. “Evliyiz, mutluyuz diye açıklama yapmak gerçekten tuhaf bir durum. Ama toplum bizi buna mecbur bırakıyor. Bir sitede gördüm, metinde bana talimat verildiği yazıyordu. Ben Şeyda yıldırım olarak aradım. Karşı taraf bana ‘bizim haber kaynağımız çok sağlam' dedi. Şuursuzluk bu kadar ilerlemiş durumda. İnsanlar mutlular, evlerindeler, işlerinde güçlerindeler. Kim neden sürekli bunu gündeme getiriyor bilmiyorum. Böyle bir şey yok. Bugüne kadar bu konuda yapılmış haberlerin hepsi yalan. Bana gelmiş en ufak bir boşanma talebi yok. ‘Boşanıyoruz' lafı olan bir durum hiç olmadı. Benden başka bir avukatları da yok, bunu benden daha iyi bilecek hiç kimse yok.”

 Bade İşçil ile Malkoç Süalp barıştı

Geride bıraktığmız günlerde avukatları aracılığıyla yaptıkları açıklamada bir aydır birlikte oldukları ortaya çıkan Malkoç Süalp ve Bade İşçil, tatilden fotoğraf paylaştı. Çocukları için tekrar evliliklerini deneyeceklerini açıklayan çiftin geçen hafta yurt dışına tatile gittikleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Evlilik yaramış… Kıvanç’ın balayı sonrası görüntüsü şaşırttı

Geçtiğimiz günlerde balayından dönen Kıvanç Tatlıtuğ objektiflere takıldı. Evlilikle ilgili soruları cevaplayan Tatlıtuğ “Herşey çok güzel” dedi. Eşi Başak Dizer'le Hawaii'de yaptıkları balayı sona eren ve İstanbul'a dönen Kıvanç Tatlıtuğ, Akmerkez'de objektiflere takıldı. Ayaküstü evlilik sorularını yanıtlayan yakışıklı oyuncu, “Her şey çok güzel, evlilik keyifli gidiyor” dedi. Tatlıtuğ'un biraz kilo aldığı da gözlerden kaçmadı.

Taktığı kolye başına iş açtı… Kendisini bir anda ilginç bir tartışmanın içinde buldu


Kullandığı takılar haça benzetildiği için takipçileri tarafından yoğun bir eleştiri bombardımanına tutulan ve bu yüzden açıklama yapmak zorunda kalan Çağla Şikel, her ne kadar bu konuda dikkatli davransa da son paylaşımıyla yine kendisini bu tarz bir polemiğin içinde buldu.

Ayrılıkları olay yaratmıştı… Birlikte yaşamaya başlamışlar

Yaşadıkları olaylı boşanma süreciyle magazin gündemini sürekli olarak meşgul eden ve özellikle sosyal medyadan yapılan açıklamalarla bambaşka bir boyuta taşınan Bade İşçil ve Malkoç Süalp'in boşanma süreci tatlıya bağlanmış. İstanbul Aile Mahkemesi'ndeki boşanma davalarının dünkü duruşmasına gelmeyen ikili, avukatları aracılığıyla süre istemiş. Çiftin bir aydır birlikte olduğunu söyleyen avukatları bir dönem birbirleri hakkında son derece sert açıklamalarda bulunan ikilinin birlikte yurt dışına tatile çıktığını da mahkemeye açıklamış.

 İkinci kez baba oldu


Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile eşi Melis Ülken, ikinci kez bebek mutluluğu yaşadı. Çiftin ikiz bebekleri, önceki gün Kadıköy Özel Şifa Hastanesi'nde dünyaya gözlerini açtı.

 Sevgilisinin ailesiyle hastanenin acil servisinde tanıştı

Murat Boz ve oyuncu sevgilisi Aslı Enver; önceki gece Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeydi. Akşam 21.00′de hastaneye koşan ikilinin, Enver'in aniden rahatsızlanan anneannesini ziyaret ettiği öğrenildi. Moralleri bozuk bir şekilde tur atan ikili, doktorlardan iyi haberalınca rahatladı. Murat Boz, sevgilisinin annesi, babası ve teyzeleri ile hastane koridorlarında tanıştı. Hastane çıkışı görüntülenen ikili çok şaşırdı. Aslı Enver, “Anneannem rahatsızlandığı için hastaneye geldik. Çok şükür ciddi bir durum yok, doktorlar gerekli müdahaleyi yaptı” dedi.

Konuşursam yer yerinden oynayacak demişti… Nurgül Yeşilçay’ın cevabı gecikmedi “KONUŞSUN, PRİM YAPMA DERDİNDE”


Erkan Petekkaya'nın “Diziden ayrılış nedenini açıklarsam yer yerinden oynar” şeklindeki çıkışına yanıt veren Nurgül Yeşilçay'ın “Erkan üzerimden prim yapmayı bıraksın” dediği öğrenildi. Konuyla ilgili yakın çevresine değerlendirmede Yeşilçay'ın “Dizinin reytingleri düştü. Erkan üzerimden prim yapmayı bıraksın” dediği öğrenildi.

Nereden Nereye: Dünün asi rock’çısı Özlem Tekin muhtar azası oldu!


Ünlü rockçı Özlem Tekin, muhtar azalığına geçiş yaptı. Bodrum'un Gündoğan mahallesinde seçimlere katılan ünlü rokçu oy çoğunluğuyla kazandı. 500 seçmenin katıldığı Muğla'nın Bodrum ilçesindeki Gündoğan Küçükbük Mahallesi'nin muhtar seçimlerinde aza olarak aday olan Tekin, 304 oyla seçimleri kazanan Ali Akbulut'un azası oldu. Aday olduğu halde seçimlere katılmayan Tekin'in, sağlık sorunları yüzünden oy kullanmaya gelemediği öğrenildi.

İbrahim Tatlıses bu paylaşımla yine konuşulacak

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in geride bıraktığımız günlerde yaptığı mesajlı ve göndermeli paylaşımı son derece yanlış anlaşılmış üstüne üstlük bu paylaşım Petek Dinçöz Kodaloğlu fotoğrafıyla yapılınca tartışma son derece farklı bir boyuta taşınmıştı. Petek Dinçöz'ün eşi, İbrahim Tatlıses'i tatlı sert bir dille uyarmıştı. Bunun üzerine yanlış anlaşıldığına dair uzun bir açıklama metni yayınlayan Tatlıses, olay henüz tazeliğini korurken başka bir paylaşımda bulundu. Eski yıllara ait bir fotoğrafı hesabından paylaşan ve kendisiyle ilgili yorumlarda bulunan Tatlıses bakın neler yazmış: “Hoş bir erkeğim ama yakışıklı değilim, günaha girdiğim olur ama şeytan değilim, iyi biriyim ama melek değilim. Esinlenilmiştir (İBRAHİM TATLISES)”