Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Magazin dünyasında bu dedikodular bomba etkisi yarattı
Magazin dünyasında bu dedikodular bomba etkisi yarattı
İşte magazin dünyasında bomba etkisi yaratan polemikler
Burçak ÖZTÜRK
Magazin 26 Mart 2016 - 13:02

Bu hafta magazin gündemine aşklardon çok boşanmalar damga vurdu. Hande Subaşı 4 yıllık evliğini bitirirken, İrem Derici’nin ani bir kararla boşanma haberi hayranlarını şaşırttı.  İşte soluksuz okuyacağınız son 1 haftada magazin gündeminde öne çıkan haberler


Ooo dünürler bir arada. Düğün hazırlıkları mı başladı?


Milli futbolcu Arda Turan ve uzun süredir aşk yaşadığı Aslıhan Doğan, gündeme ayrılık dedikodularıyla gelse de, geçtiğimiz haftalarda Doğan'ın, Turan'ın ailesiyle tanışması bu iddiaların yalan olduğunu kanıtlamıştı. Arda Turan'ın annesi Yüksel Turan ile birlikte Barcelona'da bir araya gelen ve ilk kez birlikte görüntülenen Aslıhan Doğan, buz kez de annesiyle müstakbel kayınvalidesini tanıştırdı.

Ayrıldılar mı?


Sayışman hakkında ‘Asla Vazgeçmem' dizisindeki öpüşme sahnesi nedeniyle sevgilisi Almeda Abazi'den ayrıldığı yönünde 
haberler yapılmıştı. Çıkan haberler karşısında sessizliğini koruyan Tolgahan Sayışman, Instagram sayfasında paylaştığı fotoğraf ve altına yazdığı “Asıl olan aşktır, birbirinize duyduğunuz sevgidir, saygıdır, gerisi teferruattır…” sözleriyle son noktayı koymuş oldu.

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman çiftinden kötü haber


Hükümete olan yakınlığıyla bilinen Yavuz Bingöl, gezi olayları sonrası, siyasi duruşu nedeniyle bazı çevrelerden tepki görmüştü. sevgilisi Öykü Gürman ile 4 Ağustos 2015′te evlenmişti. Bingöl'ün nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı iddia edilmiş ancak Erdoğan, Suada'da gerçekleşen davete katılmamıştı. Ünlü çiftin mutluluğu uzun sürmedi. Evlendiklerinden beri Cihangir'de yaşayan ünlü çiftin bir süredir aynı evde fazla vakit geçirmediği ve anlaşamadıkları için farklı hayatlar yaşadığı öne sürüldü. Öykü Gürman, boşanma kararı ile ilgili “Evet boşanıyoruz. Davayı açtım. Konu üzerine daha fazla konuşmayacağım” dedi.

İkili arasında sular bir türlü durulmuyor

Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay arasındaki tartışma giderek büyüyor. Paramparça dizisinin setinde takındığı tavırlardan dolayı ilk olarak yapım şirketinin dava açacağı Nurgül Yeşilçay'a şimdi de Erkan Petekkaya dava açmaya hazırlanıyor.“Oğlum babasını tanıyamadı”
Manken Günay Musayeva ve oyuncu Tolga Karel, 4 yıllık evliliklerinin ardından geçen yıl tek celsede boşanmıştı. Önceki gün ‘Renkli Sayfalar' programına konuk olan Musayeva, ABD'li sevgilisi Sarah Scotti ile evlilik hazırlığı içinde olan eski eşi Karel hakkında ilginç açıklamalar yaptı. İki yıldır Karel'in oğlunu görmediğini, sadece bir kez on dakika eve uğrayıp çocuğu ile fotoğraf çektirdiğini söyledi. “Oğlum babasını tanımadı!” diyen Musayeva, Karel ile evlenecek Sarah'a, “Umarım mutlu olurlar. Ancak çocuk için acele etmesinler” uyarısında bulundu.Bu defa boşandılar
Geride bıraktığımız Şubat ayında 4 yıllık evliliğini bitirmek üzere mahkemeye başvuran Hande Subaşı ve Can Tursan hakimin aralarındaki sorunları çözmeleri için kendilerine ek süre vermelerinden sonra baş başa çıktıkları yemekte görüntülenmiş ve sonrasında da birlikte Akyaka'ya tatile gitmişti. Ancak görünen o ki çiftin tüm çabaları birlikteliklerini sürdürmeye yetmedi ve 2005 Miss Turkey birincisi Hande Subaşı, 4 yıl önce evlendiği Can Tursan'dan boşandı. Bir ay süren evliliği kurtarma çabaları sonuç vermeyince çift ayrılma kararı aldı.Yıllar sonra yeniden bir aradalar

Asmalı Konak dizinde rol alan Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay yıllar sonra tekrar beyazperdede bir araya gelmeye hazırlanıyor. Filmin yapımcısı Şükrü Avşar Söylemezsem Olmaz'a proje ile ilgili: “Evet doğrudur. Hem Nurgül hem de Özcan Deniz ile bir araya geldik. Uzun zamandır düşündüğüm bir projeydi ve nihayet ikisiyle bir araya gelerek imza attık anlaştık. Film çekimlerine ilerleyen zamanlarda başlayacağız.” dedi.

 Tek celsede boşandılar


Geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarına dair haklarında birçok haber çıkan ikilinin dün tek celsede boşandıkları öğrenildi. Ocak ayının başında boşanacaklarına dair haberler çıkan İrem Derici ve Rıza Esendemir, çok geçmeden barışmış ve sosyal medyaya yükledikleri “Yanıp da bitmez köz gibiyiz” mesajlı aşk fotoğraflarıyla bu barışı ilan etmişti.

Aşkları aşkı doludizgin devam ediyor


Murat Boz Yeniköy'deki evinden sevgilisi Aslı Enver ile yürüyüşe çıktı. Sahil boyu yürüyerek yaz aylarına hazırlık yapan çift karşısında habercileri görünce çok şaşırdı. “Siz nereden çıktınız” diyerek şaşıran Murat Boz, “Aslı'yla yürüyüşe çıktık. Sağlık için önemli yürüyüş yapmak” dedi. Bir muhabirin sık sık ‘Kış Güneşi' dizisinin setini ziyaret ettiğini hatırlatarak, konuk oyuncu olarak oynar mısınız? Sorusuna, “Eyvah soruya bak. Kısmetse olur neden olmasın” diyerek açık kapı bıraktı.

Son güncelleme: 13:14 - 26.03.2016