Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Magazin kulislerinde bu hafta
Magazin kulislerinde bu hafta
Geride bıraktığımız hafta magazin kulisleri yine çok hareketliydi
Burçak ÖZTÜRK
Magazin 7 Şubat 2016 - 11:14

Geride bıraktığımız hafta magazin kulisleri yine sular durulmadı. Bütün hafta Asena Erkin’in boşanma hediyesi konuşulurken, Cem Adrian’ın ‘O Ses Türkiye’ çıkışı ise çok ses getirdi. Burak Özçivit ile Fahriye Evcen imam nikahı kıydılar dedikodusu ise magazin gündemine bomba gibi düştü. İşte baş döndüren magazin haberleriyle ve kulis dedikodularıyla magazin camiasının öne çıkan haberleri.


Ebru’yu dinlemek 2 bin 500 lira

Ebru Gündeş, geride bıraktığımız akşam sözleşmesini uzattığı Günay'da sahne aldı. İki haftalık anlaşmayla başlayan konserler zincirini, yoğun istek üzerine yedi haftaya çıkaran Ebru Gündeş, Günay'da önceki akşam yine dolu koltuklara söyledi. Rezervasyonları günler öncesinden dolan Gündeş'i en ön masalardan izlemenin bedeli kişi başı 2 bin 500 lira. Ünlü şarkıcıyı mekanın çıkış kapısının yanındaki masalardan izleyenler, kişi başı 500 lira ödedi. Mekanın bar bölümünde ve orta masalarda fiyat 700 lirayı buldu.

Böyle boşanma herekse nasip olmaz…. Asena boşanma hediyesiyle ilk kez böyle görüntülendi

Ünlü futbolcu Caner Erkin, tek celsede boşandığı eski eşi Asena Erkin'e 840 bin Euro (yaklaşık 2 milyon 700 bin TL) değerinde 2016 model Mercedes G65 cip almıştı. Geçtiğimiz akşam Cihangir'de bir kuaförün önüne park ettiği cipine binerken görüntülenen ve aracını basın mensuplarından kaçırmak isteyen Asena Erkin bu eyleminde başarısız oldu. Haberciler ile Cihangir sokaklarında kovalamaca oynayan Erkin sonunda pes etti.Yeni cipini kullanırken ilk kez görüntülenen Erkin böylelikle, eski kocası Caner Erkin'in 2016 model Mercedes G65 cip aldığı iddialarını da doğrulamış oldu.

 Berna Arıcı, bavulunda ne var ne yoksa bütün kıyafetlerini İranlı bir kadına sattı

Dubai'nin sembolleri önünde çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Berna Arıcı, tatilini aynı zamanda kazançlı bir şekilde noktalamayı bilmiş. Kardeşi Esra'nın tasarımlarıyla Dubai'de davetlere katılan Berna Arıcı, Türkiye'ye dönüş öncesi yaptığı son paylaşımda üzerindeki kıyafeti İranlı bir kıza sattığını ve boş bir bavulla döndüğünü şu sözlerle duyurdu: Odamdan son gece, üzerimdekini çok beğenen İranlı kıza sattığım doğrudur. Çok beğenilen gerçek kuzu derisi ceketimiz olay yarattı. Dubai'den çok sipariş aldım. Arap, Rus, İranlı maşallah Esroş… Dubai'de de mağaza mı açsak? Üzerimdeki her şeyi istiyorlar. Boş bavulla dönüyorum kıyafetlerimi kızlara sattım.

 Cem Adrian’dan çok sert O Ses Türkiye eleştirisi!
“Yarışmacıların umutlarını, hayallerini sömürüp…”

Yapımcılığını Acun Medya'nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı O Ses Türkiye şarkı yarışmasına sanatçı Cem Adrian'dan sosyal medya üzerinden sert eleştiriler geldi. TV 8′de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı şarkıcı Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş, Athena grubundan Gökhan ve Hakan'ın jüri olduğu şarkı yarışmasına sanatçı Cem Adrian Instagram hesabından sert eleştirilerde bulundu. Adrian İnstagram hesabından paylaştığı yazıda, O Ses Türkiye yapımcısı Acun Ilıcalı ve jürinin yarışmacıların umutlarını ve hayallerini sömürüp reyting yaparak kazanç elde ettiklerini vurguladı.

Gülşen kıyafet tercihiyle şaşırttı

Bundan 20 yıl önce pijamalarıyla çektiği klip olay olmuş ve tüm Türkiye bu pijamalı kızı konuşur olmuştu. Gülşen, kendisine şöhreti getiren pijamaları unutamamış görünüyor. Şarkıcı, Gülşen önceki gün Etiler'de pijamalarıyla alışveriş turuna çıkınca görenleri şaşırttı.

 Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay imzayı attı

Yaptıkları evlilikle magazin dünyasının örnek çiftleri arasına giren Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu, bir yandan beraberliklerini sürdürürken bir yandan da yeni projelerde yer alıyorlar. İkili geride bıraktığımız gün bir emlak danışmanlığı yapan bir şirkette görüntülendi. Şirket içerisinde sözleşme imzalayan Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay çıkış kapısında kendilerini karşılayan magazin muhabirlerinin,  ‘Ev mi? Hayırlı olsun' şeklindeki sözlerine Akalay,”Teşekkür ederiz arkadaşlar”  yanıtını verdi.

Gonca Vuslateri'nin, Erdoğan davası sonuçlandı

Gonca Vuslateri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Başbakan olduğu dönemde sosyal paylaşım sitesi üzerinden hakaret ettiği iddiasıyla açılan davadan beraat etti. Ankara Cumhuriyet Savcısı Adem Can, Vuslateri'nin Erdoğan hakkındaki Twitter paylaşımları nedeniyle 1 yıldan 2 yıla kadar hapsini istedi. Başbakan Erdoğan'ın parti grubu konuşmasının haber kanallarında canlı yayınlanması üzerine ‘Çıktı yine tipini ….ğim' yazan ardından da bu tweet'i silen oyuncunun avukatı Özer Köseoğlu, suçlamayı reddetti. Köseoğlu, müvekkilinin komedi oyuncusu olduğunu belirtip bir mizah dergisinde yer alan karikatürü paylaştığını ifade etti. Mahkeme, Vuslateri'nin beraatına karar verdi.

 Burak Özçivit ile Fahriye Evcen imam nikahı mı kıydı?

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, Etiler'de bir mekan çıkışı gazetecilerle ayak üstü sohbet etti. İkili, haklarında çıkan “İmam nikâhıyla evlendiler” dedikodusına yönelik soruları cevapsız bıraktı. Etiler Hünkâr'da yemek yiyen ünlü çift, mekân çıkışı gazetecilerle ayak üstü sohbet etti ve neşeli tavırlarıyla dikkat çekti.

 Ümit Aslan, Ceren Hindistan'a dava açtı

Ceren Hindistan, eski aşkı Ümit Aslan'ın hediyesi peluş ayıyı parçalayıp kendisini ‘sevimli katile' benzetti. Aslan ise güzel oyuncuya karşı ‘uzaklaştırma kararı' çıkarmak için dava açacak. Aşklarıyla olay olan Ceren Hindistan ile Ümit Aslan'ın ayrılığı da çok konuşuldu. Dedikodulara göre iş adamı sevgilisinin kendisini terk etmesini hazmedemeyen güzel oyuncu, Ümit Aslan'ın galerisine gidip birçok lüks arabayı parçaladı. Ayrılıktan sonra sosyal medya hesaplarını kapatan Ceren Hindistan'ın instagram'a dönüşü de yine olaylı oldu.

 Setten çıkıp eve geldiğinde şok oldu

Poyraz Karayel'in başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu'nun, dizinin setinde bulunduğu sırada evine giren hırsızlar, kasasındaki 180 bin TL değerindeki ziynet eşyalarını ve parayı çalıp kayıplara karıştı. Ünlü oyuncunun Arnavutköy'de lüks bir sitede bulunan evine giren hırsızlar kasayı boşaltıp kayıplara karıştı. Oyuncu rol aldığı dizinin setinden çıkıp evine geldiğinde karşılaştığı manzarayla şoke oldu. Arasında iki adet beş taş yüzüğün de olduğu ziynet eşyası ile bir miktar nakit parayı çalan hırsızlar, Terzioğlu'nu yaklaşık 180 bin TL zarara uğrattılar. Terzioğlu, Etiler Karakolu'na giderek hırsızlar hakkında suç duyurusunda bulundu.

Son güncelleme: 11:34 - 07.02.2016