Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Magazin kulislerinde geçen hafta
Magazin kulislerinde geçen hafta
Geride bıraktığımız hafta magazin kulisleri yine çok hareketliydi
Burçak ÖZTÜRK
Magazin 1 Şubat 2016 - 07:06

Geride bıraktığımız hafta magazin kulisleri yine çok hareketliydi. Esra Erol'un makarna reklamından aldığı 3 milyon TL herkesin dudağını uçuklatırken, şarkıcı İrem Derici'nin boşanma kararı ve hemen ardından barışması magazin gündeminde olay yarattı. Nur Yerlitaş'ın ise İşte Benim Stilim yarışmasına dönmesi sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.  İşte baş döndüren magazin haberleriyle ve kulis dedikodularıyla magazin camiasının öne çıkan haberleri.

Murat Boz’u kızdıran olay “Üzerimden propaganda yaptırmam”

Murat Boz, şimdilerde bir hukuk mücadelesi veriyor. Sosyal medyada yer alan fotoğraflarını kendisinden izinsiz bir şekilde kullanarak yine kendisine ait olmayan sözlerle propaganda yapıldığını söyleyen Murat Boz, konuyla ilgili hukuki süreci başlattığını söyledi. Yapılanlara çok kızdığını söyleyen Murat Boz, şu sözlerle isyan etti. “Uzun süredir sosyal medyada aleyhimde bir takım propagandalar yapılıyor fotoğraflarım üzerinden. İnternet ortamından benim fotoğraflarımı elde ederek, fotomontaj yapılarak altına bir takım şeyler yazılıyor ve iftira atılıyor.

Çağla Şikel isyan etti “Nefret etmeye başladım”

Çağla Şikel, oğulları Kuzey ve Uzay'la beraber Akmerkez'deydi. Kuzey ve Uzay'ın tükenmek bitmeyen enerjisi, Şikel'e zor anlar yaşattı. Önce Uzay, eşofmanının üstüne kravat takmaya çalıştı. Sonrasında iki kardeş avm de birbirlerinin kovalamaya başladı. Evde bütün gün böyle olduklarını belirten Şikel, ” Oldukça enerjikler. Evde bütün gün böyle zor zapt ediyorum. Dün oyuncak aldım onlara beş dakikada bozdular. Onu değiştirmeye geldim. Zaten kumandalı arabalardan nefret etmeye başladım. Evde 50 kumanda 30 araba var. Hiçbiri birbirine uymuyor” diyerek memnuniyetsizliğini dile getirdi.

Esra Erol, makarna reklamından 3 milyon TL aldığı iddialarına cevap verdi “Mütevazi bir bütçe…”

Evlilik programı sunucusu Esra Erol, rol aldığı 45 saniyelik makarna reklamı karşılığında 3 milyon TL kazandığı haberlerine “O rakamlar hayal ürünü. Yönetmen Fırat Parlak rica etti, biz de anı olsun diye oğlumla oynadık” dedi. açıklamasının devamını sosyal medyadan yayınladı ” Bu rakamlarin hayali olmasi, hakkımda çok şükür konuşulacak şeylerin bu olması, yolumdan sapmadan, sohret denen kavramdan her daim uzak olmam, basladigim gunden bugune hep ayni olmam aslina bakarsaniz, bugün kendi adıma övünülecek seydir. Bu rakamları alanlar yok mu? Var ama onun için #messi olmak lazım ama o yetenek bende yok” notunu düştü.

Sosyal medyada yer yerinden oynadı. Boşanma kararı TT bile oldu

İki yıl önce evlendiği Rıza Esendemir ile mutlu bir beraberlik yaşayan ve sosyal medya hesabından eşiyle ilgili paylaşımlarda bulunan İrem Derici, geride bıraktığımız gün eşini Instagram'dan takip etmeyi bırakmış ve fotoğraflarını da sayfasından kaldırmıştı. Konuyla ilgili ilk konuşan Rıza Esendemir, “Evliliğimizde sorunlar yaşıyoruz, boşanma kararı aldık” şeklinde bir açıklama yaptı. Eşinden farklı olarak yorum yapmak istemeyen İrem Derici ise konuyla ilgili sessizliğini Uludağ konserinde bozdu. Konserini izlemeye gelen seyircilere konuşan Derici, yaptığı açıklamalarla barışın sinyalini verdi. “Arkadaşlar sahip çıkacağız aşkımıza, sevgimize yalan değil. Kopamıyorsun, gidemiyorsun, kaçamıyorsun… Bir şey yapmak istiyorsun ama yapamıyorsun. Çiftler tartışır. Üç günlük dünyada böyle büyük aşk kolay bulunmuyor. Tutmayın beni buradan koşacağım Bursa sokaklarına ‘seviyorum' diye.  Dört öpücük kuralı ile bütün evlilikler kurtulur. Bir: elden öpücük, saygı. İki: Alından öpücük şefkat. Üç: yanaktan öpücük, dostluk. Dört: Dudaktan öpücük, aganigi naganigi.”

Emre Altuğ: Çağla'yla evliliğim mesleki bir zarar verdi

Yedi yıllık evliliğini sonlandırdıktan sonra piyasaya sürdüğü ‘Çıta' albümüyle adından söz ettiren Emre Altuğ, Pal FM'de Emel Yalçın'a konuk oldu. Programda yeni albümüyle ilgili soruları yanıtlayan Altuğ, geçen yıl boşandığı Çağla Şikel ile evliliği hakkındaki soruları da yanıtladı. Ünlü şarkıcı, “Evlilik kariyerinizi bitirdi mi?” sorusuna “Hayır, hayatımda verdiğim en doğru karar evlenmek ve baba olmaktı. O dönem kariyer odaklı yaşamadım. Evlilik sadece mesleki anlamda bir zarar verdi ama bu benim seçimimdi. Üretmeyi durdurdum ve çocuklarımla ilgilenmeyi seçtim. Çünkü, evlenmeden öncede hep çocuk hayali kuruyordum. Kadına has bir duygudur aslında ama, ben evlenmeden önce rüyalarıma bile giriyordu bir çocuğum olduğu. Şimdi ise yeniden üretme dönemimdeyim” dedi.

Tanyeli evlenmeye doyamadı

Yaklaşık iki yıl önce Bursalı iş adamı İlker Sünnili'yle dünya evine giren Tanyeli, o zaman dostlar arasında sade bir töreni tercih etmişti. Düğünden iki yıl sonra Tanyeli bu defa Avusturalya'da bir düğün yaptı. Haberi sosyal medyadan duyuran Tanyeli düğünü hakkında bilgi verdi. Tanyeli isim vermeden bazılarını ‘kıskançlık ve fesatlıkla' suçladı.

İstediği ücret de şartlar da sağlanacak… Nurella İşte Benim Stilim yarışmasına dönüyor

Önceki ay, “Çok yoruldum” açıklaması yaparak programı bıraktığını açıklayan Nur Yerlitaş, üç sezon boyunca ‘İşte Benim Stilim' yarışmasında jüri üyeliği yapmıştı. Yeni başlayan sezonla birlikte programı bırakan Yerlitaş'ın ardından programın yapımcısı Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya'yla anlaşmıştı. Ancak programın reytingleri hızla düşünce yapımcı Nur Yerlitaş'la tekrar anlaşma kararı aldı. İstediği ücreti ve şartları sağlayacaklarını söyleyen yapım şirketi Nur Yerlitaş'la yeniden el sıkıştı. çankuş'a konuşan Yerlitaş, “Masamı özledim geri döndüm” dedi. 

Kısmetse Olur yarışmacısı Tankut Denker, bakın, kimin eski sevgilisi çıktı?

Bir magazin programına katılan Lerzan Mutlu, Tankut Denker'i tanıdığını ve Şevval Sam'ın sevgilisi olduğunu söyledi. İşte Lerzan Mutlu'nun açıklamaları; ‘Okuldayken bütün kızlar bu çocuğun peşindeydi. O lise sondaydı biz ortaokuldaydık. Kendisi benim okul arkadaşım hatta Şevval Sam'la çıkıyordu.'

Deniz Çakır – Oktay Kaynarca aşkı böyle görüntülendi

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisindeki rol arkadaşlıkları aşka dönüşen Oktay Kaynarca (50) ile Deniz Çakır (34) daha önce Sözcü objektiflerine bir mekandan çıkarken yakalanmıştı. Yaklaşık iki aydır sevgili olan ikili, önceki gün erken saatlerde Kaynarca'nın evinden çıkarken objektiflere takıldı. Çift, karlı havada şoförün kullandığı otomobile binerek sete gitti. Evden çıkmadan önce etrafta gazetecilerin olup olmadığını kontrol eden çift ardından kendilerini sete götürecek olan araçlarına doğru ilerledi. İkili arka koltuğa oturarak evden ayrıldı. Dizide Meryem Çakırbeyli karakterini canlandıran Çakır'la, Hızır Çakırbeyli'yi oynayan Kaynarca, karı – koca olarak ekrana geliyor.

Hande Erçel'in gönlünü Tolga Sarıtaş'a mı kaptırdı?

‘Gü­ne­şin Kız­la­rı' di­zi­si­nin Se­lin'i Han­de Er­çel, aşk ha­ya­tın­da hız­lı çık­tı. Bir süredir kendisi gibi oyuncu Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşayan Hande Erçel'in önceki gün ilişkisini bitirdiği ortaya çıktı. En son Karaköy'de birlikte görüntülenen ikiliden Erçel, sevgilisini sosyal medya hesaplarından silip engelledi. Buna karşılık Daymaz da sevgilisini Instagram hesabından silmeyi ihmal etmedi. Son dönemde adı Tolga Sarıtaş ile anılan Hande Erçel'in ilişkisini bitirme nedeninin rol arkadaşı olduğu iddia edildi.

 

Son güncelleme: 07:49 - 01.02.2016