Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mahsun Kırmızıgül’ün evliliği hakkında bomba iddia
Mahsun Kırmızıgül’ün evliliği hakkında bomba iddia
Sürpriz şekilde nikah masasına oturan Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay'ın evliliği hakkında bomba iddia...
Magazin 19 Şubat 2016 - 12:00

Mahsun Kırmızıgül evlendi ama evliliği hakkında çıkan haberler ve tepkiler bitmedi. Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’da yaşananlara sosyal medya hesaplarından tepki veren Kırmızıgül’e, o paylaşımlardan sonra birçok kişi Los Angeles’ta evlendiği için ‘Diyarbakır’da niye evlenmedin’, ‘klavye şovalyesi’ gibi tepki verdi.

Bugünkü tepkilerin üzerine yeni bir iddia daha gündeme düştü. Son yıllarda yönetmenliğini yaptığı sinema filmleri ile adından sürekli söz ettiren Mahsun Kırmızıgül’ün, avukat sevgilisi Ece Binay ile ani bir şekilde evlenmelerine sebep olarak, çiftin bebek beklemesinin olduğu iddia edildi.

İddialara göre, Ece Binay, Mahsun Kırmızıgül’den üç aylık olan ikiz bebeklere hamile ve bu sebeple nikah tarihi erkene alındı. Mahsun Kırmızıgül’ün, oğlu Mahmut’tan sonra tam 23 yılın ardından bebek heyecanı yaşadığı iddia ediliyor. Kırmızıgül ve Binay çifti şu an Amerika’da balayı yapıyorlar. Çift, kısa bir süre sonra balayılarını tamamlayarak Türkiye’ye dönecek.

Son güncelleme: 12:45 - 19.02.2016