Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Marilyn Manson’dan Johnny Depp’e tam destek
Marilyn Manson’dan Johnny Depp’e tam destek
Amber Heard ile olaylı bir şekilde boşanan oyuncu Johnny Depp’e rock yldızı Marilyn Manson’dan destek geldi.
Magazin 6 Eylül 2016 - 14:26

Amber Heard ile 15 aylık evliliğini sonlandıran ve hakkında şiddet uyguladığı iddiaları öne sürülen Johnny Depp'e dünyaca rock müzisyeni Marilyn Manson’dan destek geldi.

Manson “Bu meselede Johnny adeletsizce çarmıha gerildi, ben ne olursa olsun onun yanındayım” dedi. Depp'in eski eşi Vanessa Paradis'ten olan 17 yaşındaki kızı Lily Rose ve 14 yaşındaki oğlu Jack'in vaftiz babası olan Manson, “Johnny benim hayatta tanıdığım en düzgün insanlardan biri. O, çevresinde olan herkese karşı öyle kibardır ki, bu kadar adaletsizce çarmıha gerildiğini görmek kalp kırıcı” açıklamasını yaptı.

amberjohny

Marilyn Manson, “Ne olursa olsun onun yanındayım. Arkadaşım olduğu için biliyorum, o müthiş bir babadır ve elinden gelenin en iyisini yapar. Çocuklarının ne kadar akıllı ve muhteşem büyüdüklerini görmek beni çok mutlu ediyor. Onun hakkında çıkan tüm haber ve iddiaların asılsız ve saçma olduğunu düşünüyorum. Ben tanığım, o harika biridir” diye sözlerine ekledi.

Son güncelleme: 08:05 - 07.09.2016
Etiketler