Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Marion Cottilard’dan Brad Pitt’e övgü dolu sözler
Marion Cottilard’dan Brad Pitt’e övgü dolu sözler
Marion Cottilard, Brad Pitt’e övgü dolu sözler söyledi.
Magazin 15 Kasım 2016 - 10:53

Allied (Müteffik) filminde Brad Pitt ile başrolü paylaşan Marion Cottilard,  rol arkadaşı için ‘çok iyi bir adam’ yorumunda bulundu. Brad Pitt’in Angelina Jolie ile boşanma sürecinde ikinci kadın suçlamalarına maruz kalan ve bu suçlamaları reddeden Marion Cottilard, Entertainment Tonight'a verdiği röportajda, 52 yaşındaki aktör için; ‘Brad çok iyi bir adam. Tabii ki mükemmel bir oyuncu. O kadar iyi bir insan ki onunla iyi geçinmek zor değil.’ dedi.

Angelina Jolie'nin 15 Eylül tarihinde Brad Pitt'e boşanma davası açmasının ardından Pitt ile aynı filmde rol alan Cottilard arasında yakınlaşma yaşandığı iddiaları ortaya çıkmıştı.
allied-marion-cotillard-brad-pitt
ÖNCE AÇIKLAMA
Brangelina  evliliğini yıkan ‘ikinci kadın' olduğu öne sürülen Cottilard, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ikinci çocuğuna hamile olduğunu söyleyerek ‘Son 24 saattir devam eden ve benim içine çekildiğim haberler hakkında bu benim ilk ve tek tepkim. Bu tarz şeylere ciddi olarak yorum yapmazdım ama bu durum sevdiğim insanları ve etkiliyor, konuşmak zorundayım. İlk olarak, çok yıl önce hayatımın erkeğiyle, oğlumuzun ve beklediğimiz bebeğimizin babasıyla tanıştım. O benim aşkım, dostum, ihtiyacım olan tek şey. İkincisi, beni mahvolmuşum gibi gösterenler, çok iyiyim, teşekkür ederim. Bu açıklama üzüntü vermiyor. Hızla yargılamaya geçen tüm medyaya ve nefret edenlere, içtenlikle acil şifalar diliyorum. Son olarak, her ikisine de derin bir saygı duyduğum Angelina ve Brad için bu fırtınalı anlarda huzuru bulmalarını diliyorum’ açıklamalarında bulunmuştu.

SONRA ÖVGÜ
Cottilard'ın Brad Pitt'e övgü dolu sözler sarf etmesi, ünlü aktörün çocuğuna şiddet uyguladığı yönünde suçlandıktan sonra aklanmasının hemen ardından gelmesi ise kafaları karıştı.