Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Masal gibi düğün
Masal gibi düğün
Ayvalık Cunda Adası’nda önceki gün dünyaevine giren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın masal gibi düğününe sanat ve iş camiasından  tanınmış isimler katıldı.
Magazin 16 Mayıs 2016 - 05:39

Mustafa DERYAHAN

Davetlilerin kokteyl alanına alınmasıyla başlayan 300 kişilik düğün nikah töreni, yemek ve eğlenceyle devam etti. İstanbul'dan düğün için özel olarak getirilen güvenlik ekibi sabaha kadar ormanlık alanda tarama yaparak görüntü alınmasını engelledi. Düğüne davetli olmalarına rağmen Şener Şen ve Çağatay Ulusoy katılmadı.

Yıldızlar geçidi

Engin Altan Düzyatan, Kıvanç Tatlıtuğ, Cansu Dere, Rıza Kocaoğlu, Barış Falay, Burak Özçivit, Fahriye Evcen gibi isimlerin hazır bulunduğu düğün töreninde ilginç tesadüfler de yaşandı. Engin Altan Düzyatan törene eşi Neslişah Alkoçlar ile birlikte katıldı. Düzyatan'ın eski sevgilisi Özge Özpirinçci ise geceye erkek arkadaşı Burak Yamantürk ile birlikte geldi. Düzyatan ve Özpirinçci'nin masalarının birbirinden uzakta planlanması dikkat çekti.

burak-ozcivit-fahriye-evcen-(6)ugur-yucelkaan-urgancıoglu-sevgilisi-(1)kıvanc-tatlıtug-basak-dizer-tatlıtug-(1)Cansu Deremustafa-yildiz-imirzalioglu-(2)engin-altan-duzyatan-neslisah-alkoclar-(2)SARP-AKKAYAbaris-falay--(3)berguzar-korel-(2)ozge-ozpirincci-burak-yamanturk-(11)MST_3116