Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Megastar Tarkan, sahnede aşka geldi
Megastar Tarkan, sahnede aşka geldi
Ünlü sanatçı Tarkan Harbiye Açık Hava konser serisinin 5. yine Harbiye'yi salladı. Konser salonu oldukça romantik dakikalara tanıklık etti.
Magazin 9 Temmuz 2017 - 08:49

Ünlü sanatçı Tarkan Harbiye Açık Hava konser serisinin 5. günü geçen akşam gerçekleştirdi. Her zaman ki gibi tıklım tıklım olan konser alanında ayakta bile boş yer yoktu. Konseri izlemeye gelenler arasında yer alan Deniz Çakır ise basın mensuplarının sorularını cevapladı. Çakır, “Tarkan’ın yeni albümünü henüz dinlemedim, ilk kez burda dinleyeceğim. Zaten Tarkan ne söylese yakışıyor, Türk sanat müziği olsun, pop olsun en iyi şekilde söylüyor. Ben bu yaz tam anlamı ile tatil yapmadım. Tatilim yeni başlayacak. Sessiz ve sakin yerleri seviyorum. Az önce saçlarımı sordunuz, evet her sene yazın bu modeli yapıyorum” diye konuştu. Tarkan'ın plakçısı Samsun Demir ise, “Tarkan'ın albümüne çok talep var ve 332000 adet üstü albümü satıldı” dedi.
bb45
TARKAN'IN EŞİ TEMKİNLİ
Tarkan'ın ilk konserinde basın mensuplarının büyük ilgisi ile karşılaşan eşi Pınar Tevetoğlu artık oldukça temkinli. Basın mensuplarının konser alanından çıktıktan sonra yerini alan Pınar Tevetoğlu, basın ile karşılaşmamak için bu yolu tercih etti. Tevetoğlu'nun aynı zamanda kalabalıkta kendisine yardımcı olması içinde özel bir korumanında eşlik ettiği görüldü.
54e
SEVGİ GÖSTERİSİNDE SEYİRCİDEN BÜYÜK DESTEK GELDİ
Tarkan sahnedeyken bir ara eşi Pınar Hanımın yanına gelerek sevgi gösterisinde bulundu. Tarkan, konser sırasında bir anda ön sırada oturan eşinin önünde diz çöktü. Eşinin önünde diz çökerek ona ilan-ı aşk etti. Can pınarım diye söze başlayan Tarkan, eşine duygu dolu sözler söyledi.
vv4er
HAYRANLARINDAN TARKAN'A PANKART
Tarkan'ın “Bana her gece bu heyecanı sevginizle, ilginizle hissettirdiğiniz için teşekkürler. Beşinci gecede yine aynı şekilde heyecanlıyım.” sözleriyle Açıkhava'ya seslendiği konserin “Beni Çok Sev” şarkısında binlerce kişi aynı anda elindeki “Seni hep çok seveceğiz.” pankartını kaldırdı.
zw2
SUZAN SABANCI, TARKAN'IN EŞİ İLE TANIŞTI
Konser'in başlamasına saniyeler kala yerini alan Pınar Tevetoğlu, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı'nın yanına oturdu. Burada Suzan Sabancı Tarkan'ın eşi Pınar Hanım ile tanıştı ve kısa bir süre de sohbet etti.
Tarkan'ı dinlemeye gelenler arasında Haluk-Suzan Sabancı Dinçer, Nezih-Berrak Barut, Deniz Çakır, Samsun Demir, Sema Öztürk ve Cenk-Ece Tosun gibi ünlü isimler yer aldılar.
y55

Son güncelleme: 11:18 - 09.07.2017