Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmet Ali Erbil’den, olay yaratacak “Altın Kelebek” açıklaması
Mehmet Ali Erbil’den, olay yaratacak “Altın Kelebek” açıklaması
'Diriliş Ertuğrul' ekibinin başlattığı Altın Kelebek protestosunun yankıları sürüyor. Bu protestoya katılan ve açıklamalarıyla çok konuşulacak son isimse şovmen Mehmet Ali Erbil oldu.
Magazin 15 Kasım 2016 - 13:36

43. Altın Kelebek Ödüllerine tepkiler sürüyor. Diriliş Ertuğrul ekibinin sert çıkışından sonra daha da dikkat çeken bir hal alan bu tepkilere bir yenisi de şovmen Mehmet Ali Erbil’den geldi. Erbil katıldığı programda sert açıklamalarda bulundu. Katıldığı canlı yayında, ödül gecesinde yaşananlara değinen Mehmet Ali Erbil, kamera arkasında dönenleri ‘Söylemezsem Olmaz’a açıkladı.

İLGİLİ HABERDiriliş Ertuğrul'un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!Diriliş Ertuğrul’un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!

Altın Kelebek ile ilgili ortalık toz dumanken usta şovmen Mehmet Ali Erbil’den de magazin gündemini altüst edecek açıklamalar geldi. Canlı yayına telefonla bağlanan Mehmet Ali Erbil, ödül törenine rest çektiğini ve davete katılmadığını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu ödüllerin halk oylaması ile verildiği yalan! Milleti kandırıp oy verdirtiyorlar ama sonra asıl kararı kendileri veriyorlar! Artık birilerinin gerçekleri söylemesi gerekiyor. Hürriyet gazetesinde egolarına hakim olamayan iki kişi var; Fikret Ercan ve Ertuğrul Özkök! Ödülleri kafalarına göre veriyorlar. Bugüne kadar aldığım tüm Altın Kelebek ödüllerini iade edeceğim!”

 

İLGİLİ HABERNilay Örnek, Altın Kelebek ödül töreni hakkında yazdıNilay Örnek, Altın Kelebek ödül töreni hakkında yazdı

BEYAZIT SUNUCULARI OLDUĞU İÇİN ÖDÜLLENDİRİLDİ

Mehmet Ali Erbil çok konuşulacak iddialarını sıralarken Beyazıt Öztürk’e de değinerek, “Beyazıt Öztürk de kendi sunucuları olduğu için ödüllendirildi. Doğan Grubu, beni bir gafım nedeniyle kapının önüne koymuştu. Kanal D’yi Kanal D yapan Çarkıfelek’tir. Ben onların grubundayken bana sürekli ödül veriyorlardı! Şimdi ne oldu? Bu sözleri sarf ettiğim için beni de karalayacaklar. Kim bilir bundan sonra hakkımda ne haberler çıkacak!” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERKelebek'e tepkiler dinmiyorKelebek’e tepkiler dinmiyor

Son güncelleme: 07:39 - 16.11.2016