Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmet Erdem tuvalet sorusuyla adeta yıkıldı
Mehmet Erdem tuvalet sorusuyla adeta yıkıldı
Şarkıcı Mehmet Erdem, sahneye çıkmadan önce ilginç bir olay yaşadı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 16 Mayıs 2016 - 07:13

‘ Hakim Bey' , ‘ Gibi gibi ‘ ve ‘ Sarı Çizmeli Mehmet Ağa ' şarkıları ile büyük beğeni kazanan Mehmet Erdem, önceki gece Nişantaşı'nda yer alan Frankie' de sahne aldı. Günler öncesinden rezervasyonları dolduran başarılı sanatçı, ‘'Timeless Moments'’ sahnesinde söylediği şarkılar ile kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Sahne öncesi gazeteciler ile kısa süreli sohbet eden Mehmet Erdem, ‘Bu gece beni yalnız bırakmayan misafirlerime ve sizlere çok teşekkür ediyorum' dedi.

mehmet-erdem-ic

Geçtiğimiz aylarda yorumladığı ‘Sarı Çizmeli Mehmet Ağa' şarkısı hakkında konuşan Erdem, “Beni dinleyen birçok büyüğüm olumlu yorumlar yaptı. Ben de geçtiğimiz günlerde şarkıya klip çektim, yakın zamanda ekranlarda olacağız” dedi. Kendine ait birçok şarkısını seslendiren Erdem, sahnesinde Barış Manço, Ahmet Kaya, Sezen Aksu ve Neşet Ertaş gibi isimlerin şarkılarına yer verdi.

mehmet-erdem-ic-2

TUVALET NEREDE

Sahneye çıkmak için mekanın giriş kapısında bekleyen Mehmet Erdem, bir bayan müşterinin kendisini garson sanıp tuvaleti sormasıyla çok şaşırdı ve biraz da sinirlendi.

mehmet-erdem-ic-3

Alkolün de etkisiyle olsa gerek garson zannettiği için Erdem'e ;”tuvalet nerede acaba?” diye soran bayan müşteriye ünlü şarkıcı sert bir dille “bilmiyorum” yanıtını verdi ve sahneye çıktı.