Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehtap Bayri sezon yorgunluğunu atıyor
Mehtap Bayri sezon yorgunluğunu atıyor
Geçtiğimiz sezon aynı anda iki dizide yer alan Mehtap Bayri, çok yorulduğunu belirterek, dinlenmek için Bodrum’u tercih eden isimlerden oldu.
Magazin 5 Ağustos 2016 - 15:36

Yer aldığı dizilerin çekimlerinden fırsat bulup Bodrum'a giden Mehtap Bayri, yakın arkadaşları ve rol arkadaşları Timur Acar-Eda Özerkan çiftinin geçtiğimiz hafta gerçekleşen düğünü için İstanbul'a geldi. Ünlü çiftlerin nikâh şahidi olan Bayri, düğünün ardından Bodrum'a geri döndü.

mehtap-ic-2

‘CANIM ROJDA'M! ÇOK SEVİYORUM'

Bodrum'da geçirdiği keyifli dakikaları ‘Instagram' hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmaya devam eden Mehtap Bayri'ye, yakın oyuncu arkadaşı ‘Rojda Demirer' eşlik ediyor.

mehtap-ic

Demirer ile çekildiği bir fotoğrafı paylaşan Bayri, paylaşımına ‘İyi ki varsın canım Rojda'm! Çok seviyorum' notunu düştü. Spor ile yaşadığını ifade eden ünlü oyuncunun, ‘Beni burakın, dağılın!' notuyla paylaştığı fotoğrafında ise fit vücudu dikkat çekti.

FİT VÜCUT
Son güncelleme: 15:37 - 05.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.