Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehtap Taşkıran kimdir? Kısmetse Olur Mehtap kaç yaşında?
Mehtap Taşkıran kimdir? Kısmetse Olur Mehtap kaç yaşında?
Kısmetse Olur'da dikkat çeken yarışmacılardan olan Kısmetse Olur gelinler evinin Mehtap'ı Mehtap Taşkıran kimdir? Mehtap Taşkıran nereli ve kaç yaşında? İşte Kısmetse Olur Mehtap hakkında ayrıntılar...
Magazin 17 Ekim 2016 - 13:17

Kısmetse Olur evi izleyicileri ekran başına topluyor, Kısmetse Olur evinin merak edilen gelin adaylarından olan Mehtap Taşkıran hakkında da birçok konu izleyicileri merak ettiriyor. Kısmetse Olur evinin Mehtap’ı 1985 yılında Yozgat’ta doğmuştur. Mehtap Taşkıran 1.71m boyunda ve 57 kilogram ağrılığında dır, Bankacılık ve Sigortacılık mezunu olan Mehtap Taşkıran yeşil gözlüdür.

KISMETSE OLUR MEHTAP HAKKINDA AYRINTILAR

Yarışmayı izleyenler tarafından sivri dilli olduğu anlaşılan Mehtap Taşkıran yarışmadan önceki yaşamında bir evlilik yaşamış ve boşanmıştır. Bu evlilikten doğmuş bir kız evlada sahiptir.

Kendine bir damat bulma arayışında olan Mehtap “Kısmetse olur” evindeki yarışmacılardan biri olan Murat Özbakan ile yakınlaşmıştır. Eşi olacak kişide aradığı kriterler arasında beyaz te ve romantizm vardır. Ayrıca. Eşi olacak kişinin dış görünüşü çok önemsemediğini belirten Mehtap, komik, kendini güldürebilecek erkeklerden hoşlandığını söylemektedir.

İLGİLİ HABERKısmetse Olur Rabia kimdir? Rabia Karaca kaç yaşında, boyu kaç?Kısmetse Olur Rabia kimdir? Rabia Karaca kaç yaşında, boyu kaç?

İLGİLİ HABERAycan Varış kimdir? Kısmetse Olur Aycan kaç yaşında?Aycan Varış kimdir? Kısmetse Olur Aycan kaç yaşında?