Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mert’in keyfini kaçıran gece
Mert’in keyfini kaçıran gece
Haziran ayında evlendikleri iddia edilen yönetmen İlksen Başarır’la Bodrum tatilini bitirip İstanbul’a dönen oyuncu Mert Fırat, bir kız arkadaşıyla baş başa yemek yedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 22 Ağustos 2016 - 07:21

Haziran ayında evlendikleri iddia edilen yönetmen İlksen Başarır'la Bodrum tatilini bitirip İstanbul'a dönen oyuncu Mert Fırat, bir kız arkadaşıyla baş başa yemek yedi.

OYUNCU Mert Fırat ve yönetmen-senarist İlksen Başarır, sekiz yıldır birlikteler. Aralarında bir şey olmadığını, aşk veya dostluktan daha öte bir sevgi olduğunu röportajlarında dile getiren ikili, pek çok filmde de birlikte çalıştı. Geçen haziran ayında magazin gündemine ikilinin evlendiği haberi düştü ancak ikiliden herhangi bir yalanlama veya doğrulama haberi gelmedi.

7

GEÇEN haftalarda Bodrum Gümüşlük'te Başarır'la birlikte tatil yapan Mert Fırat, İstanbul'a döndü. Önceki akşam Akaretler'deki bir restoranda bir kız arkadaşıyla birlikte görüntülenen Fırat, patlayan flaşlardan rahatsız oldu. Sinirlenen Mert Fırat, garsona seslenerek “Keyfim kaçtı hesabı verin” dedi. Oyuncu mekandan tek başına ayrıldı.

6

Dört gün önce bodrum'daydı

Dört gün önce Bodrum Gümüşlük'te denize girerken görüntülenen Mert Fırat ve İlksen Başarır, arkadaşlarıyla birlikte kısa bir tatil yaptı. Fırat “Yeni senaryomuzu tamamladık. Son rötuşları tamamlamaya geldik. Macera tadında bir film olacak” diyerek yeni projesi hakkında bilgi vermişti.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.