Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Merve Özbey, Demet Akalın’ın yaptığı ‘hak yeme’ itirafı hakkında yorumda bulundu.
Merve Özbey, Demet Akalın’ın yaptığı ‘hak yeme’ itirafı hakkında yorumda bulundu.
Demet Akalın geride bıraktığımız günlerde bir dergiye verdiği röportajda itirafta bulunmuş ve şarkıcı Merve Özbey'in hakkını yediğini söylemişti. Bu açıklamadan sonra gözlerin çevrildiği Merve Özbey konuyla ilgili sessizliğini bozdu ve ilk açıklamayı yaptı.
Magazin 3 Kasım 2016 - 11:26

Bir mekan çıkışı gazetecilerin konuyla ilgili sorularına yanıt veren genç şarkıcı Demet Akalın’ın ‘Merve Özbey’in hakkını yedim’ itirafına şu yanıtı verdi: “Tamamen samimi bir şekilde söyleyeyim şarkı nasip işidir ve işin aslına bakarsanız benim Demet Akalın’la beş yıldır süren bir dostluğum var. Kendisinin böyle bir açıklama yapması ve böyle bir şey düşünmesi bile güzel ama şunu söyleyeyim aramızda böyle bir hak yeme durumu asla olamaz. Hakkım Demet Akalın’a sonuna kadar helal olsun. Başka düşünüp başka konuşmam, ben onu gönülden seviyorum ve yine söyleyeyim şarkı nasip işi ve bu konu üzerine söylenecek bir şey de yok.”

DEMET AKALIN NE DEMİŞTİ

“Bu albümde ‘Şerefime, Namusuma' diye bir şarkı var. Merve Özbey'in çıkış şarkısı olacaktı. ‘Hayır' dedim, ‘o şarkıyı ben alacağım'. Günlerce ağladım şarkı için. Erdem Kınay dedi ki; ‘Demet, bak bu şarkının hayrını görmeyeceğiz. Bu kızın çıkış şarkısı.' Çocuk gibi ağladım ve şarkıyı aldım. Şarkı, hit ve dünya listelerine girebilecek bir şarkıyken hiçbir şey olmadı. Hatamı anladım. Herkesin kısmeti kendine. Bir kere hak yedim hayatımda, o da Merve Özbey'inki. Şimdi nesi olsa koşturuyorum hemen.”