Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Merve Özbey, iyilik olsun diye paylaştığı bir fotoğraf yüzünden mahkemeye başvurdu
Merve Özbey, iyilik olsun diye paylaştığı bir fotoğraf yüzünden mahkemeye başvurdu
Ünlü şarkıcı Merve Özbey, çiçek satarak geçimini sağlayan, Ayşe Hanım'a yardım çağrısı yaparken, soluğu mahkemede aldı.
Magazin 18 Ağustos 2016 - 12:12

Merve Özbey iyilik yapmak isterken mahkemelik olduMerve Özbey, iyilik olsun diye sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf yüzünden çok üzüldü.

Merve Özbey, 4 gün önce yol kenarında çicek satan bir kadına yardım amacıyla sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına gelen ağır hakaretler karşısında şaşkına döndü. Özbey, annesine küfür eden bir takipçisi hakkında suç duyurusunda bulundu.

merveozbey

İYİLİK YAPMAK İSTERKEN

Özbey paylaştığı fotoğrafa “Bu kalbi tertemiz teyzemizin ismi Ayşe. Ayşe Teyze Antalya Beyaz Dünya kavşağında akşam saatlerinde çiçek satıyor. Geçimini bununla sağlamaya çalışıyor. Kan kanseri olan eşine ve trafik kazası geçiren oğluna kendi imkanlarıyla bakıyor. Kimsenin arabasına yapışıp ‘çiçek alın’ diye ısrar etmiyor. Saatlerce orada oturup ondan çiçek alacakları bekliyor. Yardım etmek isteyenler Ayşe Teyze’den çiçek alabilirler…” notunu düşmüştü.

merve

GÜNLERDİR ÇOK ÜZGÜNÜM

Bu fotoğrafı paylaştıktan sonra gelen ağır yorumlar karşısında ne yapacağını şaşıran Özbey “Günlerdir çok üzgünüm. Tamamen iyi dileklerle paylaşmış hep beraber bir el uzatsak dediğim bir fotoğrafın altına şuurumu donduran bir yorum yapmak, ucu anneme dokunacak ve kimsenin kolay kaldıramayacağı bir küfür etmek korkunç. Ben bir gram kötü niyet hissetmeyerek paylaştım fotoğrafı. Her türlü kötü eleştirinizi saygıyla ve dikkatle karşıladığımdan şüpheniz olmasın. Her günüm kendimi daha iyi ne yapabilirim diye yetiştirmeye çalışmakla geçiyor. Ama bunun adı küfür değil. Bu yüzden avukatım aracılığıyla suç duyurusunda bulunmak zorunda kaldım. Umarım bir daha kimseyi üzmez…” dedi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.