Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem 7. ve yeni bölüm fragmanı yayında! Meryem’den şok edecek karar!
Meryem 7. ve yeni bölüm fragmanı yayında! Meryem’den şok edecek karar!
Kanal D'nin sevilen dizisi Meryem'de işler karışıyor. Meryem Oktay'dan ayrılıyor mu? Meryem Savaş'la görüşecek mi? Savaş gerçekleri Meryem'den mi öğrenecek? Meryem Savaş buluşmasında neler konuşulacak? Kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizide bu hafta neler olacak? İşte ayrıntılar...
Magazin 13 Eylül 2017 - 08:01

Tüm gerçekler ortaya mı çıkıyor. Meryem dizisinde bu hafta Oktay ve Meryem arasında nele yaşanacak. İkili ayrılacak mı? Savaş bu duruma nasıl bir tepki verecek? 7. bölüm tanıtı mı çıktı mı? Savaş tm geçekleri öğrenebilecek mi? İşte Savaş ve Meryem arasında olacaklar ve yeni bölüm fragmanı.

meryem-icc

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Savaş, Oktay'ın foyasını ortaya çıkarmak için yeni hamleler yapmaya hazırlanır. Babası Yurdal Sargun'dan rüşvet aldığını öğrenen Savaş, Meryem'in gerçekleri öğrenmesi için harekete geçer. Meryem de artık Oktay'a olan inancını kaybetmeye başlamıştır. İkili arasındaki büyük yüzleşme, Meryem'in içinde tuttuğu tüm duygularını açığa çıkarır.

Öte yandan Savaş, ölen sevgilisi Sevinç ve bebeğinin intikamını almak için yeni bir plan yapar. Güçlü ile ipuçlarını takip eden Savaş, Oktay’ın herkesten saklamayı başardığı gizli gerçekleri öğrenir. Son darbeyi vurmak için polis sorgusunu bekler. Savcı Oktay ile karşı karşıya gelen Savaş, gizli ilişkiyi ortaya çıkarır.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Meryem, Oktay’dan ayrılıyor! Meryem, gerçekleri Savaş’a anlatacak mı? Meryem, son yaşananlardan sonra artık Oktay ile devam etmeme kararı alır. Tüm gerçekleri, Savaş’ın da bilmesi gerektiğini düşünür ve onunla görüşmeye gider. Savaş, saklanan sırları öğrenmek için Meryem’in açıklama yapmasını bekler. Meryem, bu zamana kadar yaşanan tüm olayların gerçeklerini Savaş’a anlatacak mı?

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.