Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem 9. bölüm fragmanı 2 yayında. Güçlü, vuruluyor!
Meryem 9. bölüm fragmanı 2 yayında. Güçlü, vuruluyor!
Kanal D'nin sevilen dizisi Meryem'de bu hafta Güçlü vuruluyor. Derin kazayla Oktay'ı yaralıyor. Meryem'de bu hafta neler olacak? Meryem son bölümde ne olmuştu? İşte 9. bölüm fragmanı 2 ve Meryem dizisi 9. bölüme dair ayrıntılar...
Magazin 27 Eylül 2017 - 15:44

Yeni bölümde Meryem, Oktay'ın ihanetini öğrenir. Oktay, ne yapacağı konusunda şaşkınlığını gizleyemez. Meryem'in tüm bildiklerini gizlemesi için baskı uygular. Meryem dizisi yeni bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında. Meryem yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapıyor. İşte Meryem Dizisi 9. bölüm yeni fragmanı ve yeni bölümde olacaklar…

meryem-9-ic

MERYEM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Meryem 8. Bölümde Oktay’ın oyunlarının son kurbanı Savaş oluyor; bir seçim yapmak zorunda kalıyor!
Savaş’ın planı sonucu bir araya gelen Oktay, Meryem ve Derin arasında büyük yüzleşme gerçekleşir. Meryem, taşıdığı yükün altında ezildiğini ve gerçekleri Savaş’a anlatacağını itiraf eder. Meryem’i durdurabilmek için harekete geçmeye hazırlanan Derin’in sıktığı silah sonucu, Oktay yaralanır. Oktay, eline geçirdiği kozu sonuna kadar kullanmaya hazırlanır. Derin’in tutuklanma ihtimaline karşı Savaş bir tercih yapmak zorunda kalır. Meryem ile ailesi arasında kalan Savaş, yeni bir sınav verecektir. Meryem, Savaş'ın daha fazla zarar görmemesi için sakladığı gerçeği söylemeye hazırlanır.

meryem-9-ic-1

İŞTE YENİ FRAGMAN

MERYEM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Meryem 9. Bölümde Güçlü, Burcu’ya saldıranın peşinden giderken vuruluyor! Kötü haberi alan Savaş, sessizliğe gömülüyor!Meryem, Oktay’ın ihanetini artık öğrenir. Oktay ne yapacağı konusunda şaşkınlığını gizleyemez. Meryem’in tüm bildiklerini gizlemesi için baskı uygular. Meryem, öğrendiği ihanet sonucunda Oktay’a nasıl tepki gösterecek? Burcu bir gece ansızın kimliği belirsiz bir kişi tarafından saldırıya uğrar. Olay yerine yakın olan Güçlü, kaçan saldırganın peşinden gider. Güçlü’nün saldırgan ile girdiği kavga sırasında silah patlar ve Güçlü’ye isabet eder. Kötü haberi alan Savaş, kardeşi olarak bildiği Güçlü’ye veda etmek zorunda mı kalacak? Güçlü, her şey için yolun sonuna mı geliyor?

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.