Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem 9. Bölüm Fragmanı -2 yayında. Meryem ihaneti öğreniyor!
Meryem 9. Bölüm Fragmanı -2 yayında. Meryem ihaneti öğreniyor!
Meryem 9. bölüm fragmanı 2 yayında. Oktay'In ihanetini öğrenen Meryem ne yapacak? Meryem dizisi yeni bölümde neler yaşanacak? Meryem 8. bölüm izle. Bu akşam yayınlanacak olan 9. bölümde Güçlü saldırıya uğrayan Burcu'ya yardım etmek için saldırganın peşinden giderken vuruluyor! Kötü haberi alan Savaş, sessizliğe gömülüyor! Güçlü, her şey için yolun sonuna mı geliyor? İşte Meryem Dizisi'nin 9. bölümünde olacaklar...
Magazin 22 Eylül 2017 - 10:35

Yeni bölümde Meryem, Meryem, Oktay’ın ihanetini öğrenir. Oktay ne yapacağı konusunda şaşkınlığını gizleyemez. Meryem’in tüm bildiklerini gizlemesi için baskı uygular. Meryem dizisi yeni bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında. Meryem yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapıyor. İşte Meryem Dizisi  9. bölüm yeni fragmanı ve yeni bölümde olacaklar…

meryem-9-iccc

MERYEM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Meryem 8. Bölümde Oktay'ın oyunlarının son kurbanı Savaş oluyor; bir seçim yapmak zorunda kalıyor!
Savaş'ın planı sonucu bir araya gelen Oktay, Meryem ve Derin arasında büyük yüzleşme gerçekleşir. Meryem, taşıdığı yükün altında ezildiğini ve gerçekleri Savaş'a anlatacağını itiraf eder. Meryem'i durdurabilmek için harekete geçmeye hazırlanan Derin'in sıktığı silah sonucu, Oktay yaralanır.

Oktay, eline geçirdiği kozu sonuna kadar kullanmaya hazırlanır. Derin'in tutuklanma ihtimaline karşı Savaş bir tercih yapmak zorunda kalır. Meryem ile ailesi arasında kalan Savaş, yeni bir sınav verecektir. Meryem, Savaş’ın daha fazla zarar görmemesi için sakladığı gerçeği söylemeye hazırlanır.

İŞTE 9. BÖLÜM FRAGMANI


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Güçlü, Burcu’ya saldıranın peşinden giderken vuruluyor! Kötü haberi alan Savaş, sessizliğe gömülüyor!
Meryem, Oktay’ın ihanetini artık öğrenir. Oktay ne yapacağı konusunda şaşkınlığını gizleyemez. Meryem’in tüm bildiklerini gizlemesi için baskı uygular. Meryem, öğrendiği ihanet sonucunda Oktay’a nasıl tepki gösterecek. Burcu bir gece ansızın kimliği belirsiz bir kişi tarafından saldırıya uğrar. Olay yerine yakın olan Güçlü, kaçan saldırganın peşinden gider. Güçlü’nün saldırgan ile girdiği kavga sırasında silah patlar ve Güçlü’ye isabet eder. Kötü haberi alan Savaş, kardeşi olarak bildiği Güçlü’ye veda etmek zorunda mı kalacak? Güçlü, her şey için yolun sonuna mı geliyor?

 

Son güncelleme: 14:31 - 27.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.