Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem Uzerli bu kez Ozan’a mesafeli durdu
Meryem Uzerli bu kez Ozan’a mesafeli durdu
Ozan Güven yüzünden sevgilisiyle tartışan Meryem Uzerli, filmin Berlin galasında mesafeli davrandı.
Magazin 18 Mart 2016 - 13:36

Geride bıraktığımız gün Avrupa'da vizyona giren ‘Annemin Yarası' filminin Berlin'deki galasına katılan Meryem Uzerli, sevgilisiyle yaşadığı tartışma sonrasında Ozan Güven'le mesafesini korumaya dikkat etti. İkilinin objektif karşısında poz verirken Meryem Uzerli'nin gergin tavırları dikkat çekti.

MERYEM AİLESİNİ GETİRDİ

Filmin başrol oyuncuları Ozan Güven, Meryem Uzerli, Okan Yalabık ve Bora Akkaş'ın katıldığı ve ünlü Zoo Plast'taki galaya ilgi büyüktü. Berlin cemiyet ve sanat yaşamının önde gelen isimlerinin katıldığı galaya Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu da eşi ile birlikte geldi. Meryem Uzerli'nin babası Hüseyin Uzerli, annesi Ursula Uzerli ve kızkardeşi Canan Uzerli de galada Meryem Uzerli'yi yalnız bırakmadı.

Zoo Palast'ın önünden kurulan 400 metrelik özel kırmızı halı alanının etrafı oyuncularının imza bekleyen hayranları ile dolarken, Türk ve Alman basın mensuplarının da yoğun katılımı dikkat çekti.

Meryem Uzerli Berlin'deki galaya babasıyla geldi

Almanya'nın önde gelen TV kanallarından ZDF tüm galayı baştan sona takip ederken Meryem Uzerli ile de özel bir röportaj gerçekleştirdiler. ZDF'nin yanı sıra, RBB, Bild, Focus, Sten foto muhabirleri galayı görüntüleyen yayınlar arasındaydı.

 AYAKTA ALKIŞLADILAR

Oyuncular kırmızı halıda basının karşısına geçerek yaklaşık bir saat objektiflere poz verip röportaj yaptıktan sonra hayranlarına imza dağıttı. On sekiz yaşındaki Salih'in (Bora Akkaş) gerçek ailesini bulma hikayesini konu alan yapımcılığını BKM Film'in, yönetmenliğini ise Ozan Açıktan'ın üstlendiği “Annemin Yarası'nı izleyen Berlinli sinemaseverler duygu dolu anlar yaşarken film daha önceki gösterimlerde olduğu gibi ayakta alkışlandı.