Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem Uzerli Dubai ziyaretinden kareler paylaşıyor
Meryem Uzerli Dubai ziyaretinden kareler paylaşıyor
Muhteşem Yüzyıl oyuncularından Meryem Uzerli, Meltem Cumbul ve Burak Özçivit, 'Muhteşem Yüzyıl Sergisi' için Dubai'ye gitti.
Magazin 25 Kasım 2016 - 08:54

Rol aldıkları dizilerle ünleri ülke sınırlarını aşan Meryem Uzerli ve Burak Özçivit’e rekor ücret… Yerli ve yabancı milyonlarca hayranının gönlünde taht kuran Uzerli ve Özçivit, Dubai City Walk’taki ‘Muhteşem Yüzyıl Sergisi’nin açılış davetine katıldı. Gecenin onur konukları olan ikili, Arap hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Organizatörlerin, Özçivit'e 450 bin dolar verdiği konuşulurken Uzerli'nin 1 günlük organizasyon için 300 bin dolar aldığı söyleniyor.

meryem-uzerli-ic

MERYEM UZERLİ’DEN KARELER

Güzel oyuncu Meryem Uzerli, hem iş hem de tatil için gittiği Dubai’den keyifli ve dikkat çekici paylaşımlar yapıyor. Katıldığı özel geceden karelerde son derece çarpıcı kırmızı bir kıyafet giymeyi tercih ettiği görülen Uzerli’nin ertesi gün yaptığı Dubai gezisi sırasındaki kıyafet tercihi ise son derece sade ve yere özgü oldu. Meryem Uzerli’nin gezisinden paylaştığı karede başını kapadığı da görülüyor.

meryem-uzerli-ic-2

İLGİLİ HABERMeryem Uzerli, Meltem Cumbul ve Burak Özçivit Dubai'deMeryem Uzerli, Meltem Cumbul ve Burak Özçivit Dubai’de

İLGİLİ HABERMeryem Uzerli'den eski sevgililerine gönderme: Ben adam seçemiyorumMeryem Uzerli’den eski sevgililerine gönderme: Ben adam seçemiyorum