Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem Uzerli kaçamak gecesinde görüntülendi
Meryem Uzerli kaçamak gecesinde görüntülendi
Son olarak 'Gecenin Kraliçesi' adlı diziyle ekranda yer alan Meryem Uzerli önceki akşam felekten bir gece çaldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 7 Mart 2016 - 07:34

Yeni sevgilisiyle İstanbul gecelerinin altını üstüne getiren Meryem Uzerli, gazetecilerden kaçmak isterken kaza atlattı. Adı bir dönem Ozan Güven’le anılan ancak her defasında “Ozan benim yakın arkadaşım” diyen Meryem Uzerli önceki akşam adının Alp olduğu öğrenilen yeni sevgilisiyle Asmalımescit’te bulunan Soho House adlı mekandaydı. Burada sevgilisiyle baş başa akşam yemeği yiyen Uzerli, basın mensuplarının kendisini mekan kapısı önünde beklediğini öğrenince Soho House’u arka kapıdan terk etti.

Foto: Emre Çevik 

“LÜTFEN ÇEKMEYİN”

Yaklaşık dört saatlik akşam yemeği sonrası mekanı arka kapıdan terk eden ünlü oyuncu, sevgilisiyle birlikte yaşadığı Beylerbeyi’ndeki villasına geçti. Özel şoförlü araçtan inen iki sevgili, gazetecilerin patlayan flaşlarından rahatsız olup araçlarına geri dönüp tekrar bindiler. Meryem Uzerli’nin sevgilisi “Arkadaşlar lütfen çekmeyin” sözleriyle gazetecilere serzenişte bulunurken Meryem Uzerli sessizliğini korudu.

Foto: Emre Çevik

SOKAKTA KAZA ATLATTILAR

Şoförlerinin kullandığı araçla kendilerini ara sokaklara atan Meryem Uzerli ve sevgilisi, peşindeki gazetecileri atlatmak için çıkmaz bir sokağa girdi ve araçlarını park ettiler. Araç içerisinden yaklaşık yirmi dakika inmeyen ikili, gazetecilerin kendilerini görüntülemesiyle panik olup araçlarıyla çıkmaz sokaktan kaçmak istediler. Bu sırada sokakta bulunan bir araca çarpma tehlikesi atlatan Meryem Uzerli ve sevgilisi görüntü vermemek için yüzlerini elleriyle kapadı. Daha sonra basın mensuplarından kurtulmak için evlerine geri dönmeyen ikili geceyi Anadolu Yakası’nda bulunan bir arkadaşlarının yanına giderek geçirdi.