Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem Uzerli maviliklere açıldı
Meryem Uzerli maviliklere açıldı
Bodrum'a gelen oyuncu Meryem Uzerli, sevgilisi ve kızıyla birlikte mavi yolculuğa çıktı.
Magazin 10 Eylül 2016 - 13:26

Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı Hürrem Sultan karakteri ile ünlenen ve son olarak da Gecenin Kraliçesi adlı dizide boy gösteren oyuncu Meryem Uzerli; sevgilisi yat şirketi sahibi Alp Özcan ve kızı Lara ile birlikte dün öğle saatlerinde Milas Bodrum Havalimanı’na geldi. Gümüşlük Koyu’nda arkadaşlarına ait bir villayı ziyaret eden Uzerli ve sevgilisi geceyi burada geçirdi. Sabah saatlerinde Gümüşlük Koyu’ndan bindikleri yat ile mavi yolculuğa çıkan Uzerli, Instagram’daki hesabından bir hayranı ve sevgilisi Alp Özcan ile çekildiği fotoğrafları paylaştı.

ALMANYA'DA YASAYAN OYUNCU MERYEM UZERLI, SEVGILISI ALP OZCAN ILE BODRUM' A TATILE GELDI. UZERLI BIR HAYRANI ILE CEKILDIGI BU FOTOGRAFI KENDISINE AIT INSTAGRAM SAYFASINDAN PAYLASTI. (FOTOGRAF DHA - / BODRUM)
Kızı ve sevgilisi ile birlikte Gümüşlük Koyu’ndan tekneye bindiği öğrenilen Uzerli, tatilini Bodrum ve Yunanistan’daki Tilos ve Mikanos adalarında sürdürecek. DHA