Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem Uzerli sevgilisinin kıskançlık kriziyle karşılaştı
Meryem Uzerli sevgilisinin kıskançlık kriziyle karşılaştı
Meryem Uzerli’nin başrolünü Ozan Güven’le paylaştığı “Annemin Yarası” geçen cuma vizyona girmişti.
Magazin 17 Mart 2016 - 08:25

Uçankuş TV'nin ‘İki Kadın Arasında' adlı programında Meryem Uzerli ve yeni sevgilisi Alp Özcan arasında Ozan Güven yüzünden kıskançlık krizi çıktığı iddiası konuşuldu. “Annemin Yarası”nın çarşamba günü yapılan galası büyük ilgi görmüştü. Meryem Uzerli, film çekimleri sırasında aşk yaşadığı Ozan Güven'le galanın yapıldığı salona beraber giriş yapmıştı. Galada Uzerli'nin seyirciler arasında özel bir konuğu vardı. Ünlü oyuncunun 6 aydır beraber olduğu yeni sevgilisi Alp Özcan da filmi Cem Yılmaz'ın arka sırasında izlemişti.

SAHNELERİ İZLEYİP ŞOKE OLDU!

Filmi merakla izleyen Meryem Uzerli'nin sevgilisi Alp Özcan'ın, salondan çıkarken yüzünden düşen bin parçaydı. Yakışıklı iş adamının, Meryem Uzerli'nin Ozan Güven'le uzun süren öpüşme ve sevişme sahnelerini izleyince şoke olup kıskançlık krizine girdiği iddia edildi. Film çıkışı Meryem Uzerli, sevgilisiyle after partiye katıldı.

Morali çok bozuk olan Alp Özcan'ın sürekli “Gitmek istiyorum” diyerek Uzerli'ye baskı yaptığı iddia edildi.

MERYEM'İ KOLUNDAN ÇEKTİ

Meryem Uzerli, after parti sırasında sevgilisini Cem Yılmaz'la tanıştırdı. Görgü tanıklarının anlattıklarına göre bu sırada yanlarına Ozan Güven geldi. Alp Özcan, Ozan Güven'i görünce tek kelime etmedi, öfkelendiğini belli etti ve Meryem Uzerli'yi kolundan tutarak adeta kaçırırcasına partiden götürdü.

Meryem Uzerli'nin geçen yıl Beyoğlu'nda müdavimi olduğu restoranda tanıştığı Alp Özcan, bir yat klübünün sahibi… İş adamının Tuzla'da ve St. Tropez'de şubeleri bulunuyor. Şov dünyasına pek de alışkın olmayan Alp Özcan'la Meryem Uzerli'nin ilişkisinin bu ve bunun gibi kıskançlık krizlerine ne kadar dayanacağı merak konusu oldu.