Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem Uzerli’den eski sevgililerine gönderme: Ben adam seçemiyorum
Meryem Uzerli’den eski sevgililerine gönderme: Ben adam seçemiyorum
Dün akşam Zorlu'da düzenlenen 'Altın Kelebek' törenine ödül vermek için katılan Meryem Uzerli, yaptığı konuşmayla eski sevgililerine göndermede bulundu.
Magazin 14 Kasım 2016 - 11:07

‘Altın Kelebek Ödülleri’nde İlker Kaleli’ye ödül vermek için sahneye çıkan Meryem Uzerli, eski sevgililerine gönderme yaptı. ‘Muhteşem Yüzyıl’daki Hürrem Sultan rolüyle kariyerinin en parlak dönemini yaşayan Uzerli, Can Ateş’le bir dönem aşk yaşamış, ayrılık sonrası Almanya’ya dönmüş ve kızını dünyaya getirmişti. Türkiye’ye geldikten sonra da özel hayatında bir türlü istediği mutluluğu yakalayamayan oyuncunun, ödül verirken söylediği sözler salondakileri kahkahaya boğdu.

 

İlker Kaleli’ye “En İyi Erkek Ödülünü” vermek için sahneye gelen Uzerli, “Bu ödülü bana verdiriyorsunuz ancak ben doğru adamı seçemiyorum” diyerek eski sevgililerine taş attı.

İLGİLİ HABERArto, Hande Yener'in kıyafetini diline doladıArto, Hande Yener’in kıyafetini diline doladı

İLGİLİ HABERDiriliş Ertuğrul'un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!Diriliş Ertuğrul’un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!

İşte Uzerli’nin o açıklamaları:

“Şimdi diyeceksiniz ki, ‘doğru adamı o mu seçti’? Çünkü seçemiyorum, haklısınız. Ne yapalım, sağlık olsun da… Şu anda kimin kazandığını biliyorum, Allah’tan biliyorum yoksa ne konuşacağım burada? Bütün gün düşündüm. ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ayakları yere basan bir adam… İç dünyası çok güzel bir adam… Bunu seyirciye çok güzel yansıtan bir adam… Ben doğru adamı seçemediğime göre, seyirciler en doğru adamı seçmişler. Hala gülüyorsunuz, hiç de komik değil aslında. Çünkü acıyı sonra ben yaşıyorum…”

meryem
Son güncelleme: 12:28 - 14.11.2016