Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem Uzerli’nin Berlin’e döneceği iddia ediliyor
Meryem Uzerli’nin Berlin’e döneceği iddia ediliyor
'Gecenin Kraliçesi' dizisinin ardından 'Annemin Yarası' filmi de gişede hüsrana uğrayan Meryem Uzerli'nin Berlin'e döneceği iddia ediliyor.
Magazin 16 Mart 2016 - 08:34

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli en parlak dönemini Muhteşem Yüzyıl’daki ‘Hürrem’ karakteriyle yaşamıştı. Yarı türkçesi ve baskın karakteriyle sempatik gelmişti herkese. Ancak kısa zamanda kavuştuğu şöhret ve uzun çalışma saatleri onu yormuş; ‘tükenmişlik sendromu’ teşhisiyle ülkesi Almanya’ya dönmüştü.

Berlin’de, ayrıldığı sevgilisi Can Ateş ile birlikteliğinden doğan kızı Lara’yı büyüten Uzerli, uzun süre Türkiye’den ve gündemden uzak kalmıştı. ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisiyle Türk sevenleriyle buluşan Uzerli, dizinin düşük reytingleriyle hüsrana uğradı. Geçtiğimiz aylarda çıkan filmi ‘Annemin Yarası’ da gişede iyi sonuç alamadı. Oyuncu hem diziden, hem de filmden umduğunu bulamadı. Uzerli’nin filmi, ilk 3 günde sadece 101 bin 586 kişi tarafından izlendi.

Kariyerindeki başarısızlık nedeniyle morali hayli bozuk olan Meryem Uzerli’nin Mayıs ayından itibaren Türkiye’ye veda edeceği ve yeniden Berlin’de yaşamaya başlayacağı iddia ediliyor.

 

 

 

Son güncelleme: 14:39 - 16.03.2016