Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem Uzerli’nin kızı Lara görüntülendi
Meryem Uzerli’nin kızı Lara görüntülendi
Meryem Uzerli'nin kızı Lara ilk kez Nişantaşı'nda görüntülendi.
Magazin 30 Nisan 2016 - 09:15

Meryem Uzerli'nin nazar korkusuyla sosyal medya hesaplarında sürekli yüzünü gizlediği 2 yaşındaki kızı Lara, ilk kez Nişantaşı'nda görüntülendi.

Ünlü oyuncunun, tükenmişlik sendromu nedeniyle gittiği Almanya'da 2014 yılında eski sevgilisi Can Ateş'ten dünyaya getirdiği küçük kızı Lara, dadılarıyla gittiği hastane kontrolünden çıkışta görüntülendi. Nişantaşı'ndaki bir hastanede kontrolleri yapılan 26 aylık Lara, ellerinden tuttuğu iki dadısıyla merdivenlerden inerken objektiflere takıldı.

Tarkan ABDULLAHOĞLU/SÖZCÜ

laraic

Sarı saçları ve sempatik tavırlarıyla ilgi odağı olan küçük Lara, oyun yaparak kendisini merdivenlerde hoplatan bakıcılarına gülücükler saçtı. Dadıları,  görüntülendiklerini fark etmeleriyle küçük kızı hemen apar topar, Uzerli'nin şoförlü VIP minibüse bindirip gözden kayboldu. Sempatikliğiyle görenlere “Maşallah” dedirten Lara'nın annesinin neden yanından olmadığı ise merak konusu oldu.

Türkiye'de kaldığı süre boyunca sürekli otellerde konaklayan Meryem Uzerli, 2014 yılının şubat ayında dünyaya getirdiği kızını gözlerden uzakta büyütmek için geçen yıl Göktürk'te güvenlikli sitedeki bir villaya taşınmıştı. Görüntülenme korkusuyla kızını köşe bucak gazetecilerden kaçıran oyuncu, bu güne kadar sosyal medya hesaplarında küçük kızının fotoğraflarını uzaktan yüzü belli olmayacak şekilde paylaşıyordu.

Son güncelleme: 09:34 - 30.04.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.