Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mesut Akusta ve Şafak Özbir dünya evine girdi
Mesut Akusta ve Şafak Özbir dünya evine girdi
Oyuncu Mesut Akusta ile İdris Özbir'in kızı Şafak Özbir, Kavacık Limak Otel'de düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 4 Haziran 2016 - 15:27

Yaklaşık 4,5 yıl önce tanışan çift oldukça heyecanlıydı. Programcı Esra Erol gelin Şafak Özbir için, O benim kızkardeşim, çok iyi anlaşıyoruz” diye konuşurken eşi Ali Özbir ise, “Damat ile yeni tanıştık, dizide Kendal karakteri ile kötü bir adamı canlandırıyormuş. Bizde öyle Kendal mendal sökmez” diyerek adeta damada gözdağı verdi. Karagöl isimli dizide Kendal Ağa ismi ile rol alan ve kötü adamı canlandıran Mesut Akusta ise, “Diziyi bitirdik final yaptık ve şimdi de evleniyoruz, çok mutluyuz. Yeni bir dizi projesi ile tekrar hayranlarımın karşısında olacağım. Ali Özbir’in lafı için ise, “çok doğru söylemiş çünkü o bir karakter ama Kendal Ağa bu 11 tane leşi var, ne yapacağı belli olmaz” diyerek Özbir’e cevap verdi. Kıyılan nikah sonrası gecede Ferman Toprak sahne aldı. Ferman'la birlikte konuk sanatçı olarak Yavuz Bingöl ve Gülay sahneye çıktı. Damat Mesut Akusta Yavuz Bingöl ile birlikte Kara Tren’i söyledi.

mesut-ic-3

DÜĞÜNDEN NOTLAR

Şafak Özbir Pronovias marka gelinliğiyle büyülerken damat Mesut Akusta’nın tercihi Leon Kordonciyan oldu. Balayına nereye gidecekleri belli olmayan çift, düğün salonuna daha önce hazırladıkları mini bir kliple girdi. Yandım yandım şarkısını tercih eden ikili düğüne katılan davetlilerin alkışları içinde ilk danslarını gerçekleştirdi.

mesut-2

KAFAMI DİNLEMEK İSTİYORUM

Düğünün davetlilerinden Yavuz Bingöl basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

yavuz-ic

“Mesut Akusta ile Karagöl’de birlikte oynadık, çok iyi arkadaşımdır, ona ve eşine mutluluklar diliyorum. Yeni bir albüm projesi var, ismi “Annem ve Ben”. Annem Şahsenem Bacı şu an 74 yaşında, eski sesi yok ama onun binlerce bestesinden seçerek albümün yarısını onun bestelerinden yarısını da benim bestelerimden şarkılar okuyarak tamamlayacağım. Annem eski toprak, sesi yeterli olursa çok güzel bir albüm olacak” diye konuşan Bingöl aşk sorularına ise, “Ben tamamen işimle ilgileniyorum, yeni bir diziye başlayacağım, iki aylık bir dinlenme sürecinden sonra koşuşturma devam edecek. Aşk ile ilgili ise o defterler hiçbir zaman kapanmaz ama dediğim gibi işimle ilgileniyorum. Biliyorsunuz 1 yıl içerisinde kötü olaylar yaşadım, biraz kafamı dinlendirmek istiyorum” diye konuştu.