Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Metin Hara eşcinsellik sorusuna eski sevgilileriyle yanıt verdi
Metin Hara eşcinsellik sorusuna eski sevgilileriyle yanıt verdi
Metin Hara Adriana Lima aşkında çiftin yaptığı açıklamalar gündemde. Genç yazar Adriana Lima'ya olan aşkını anlatırken eleştirilere de yanıt verdi. Metin Hara açıklamasında Aslı Tandoğan, Ekin Türkmen Ve Müge Boz'dan da söz etti.
Magazin 14 Temmuz 2017 - 16:03

Metin Hara yeni aşkı Adriana Lima ile ilgili ‘reklam aşk’ iddiaları ile hala gündemde. Genç yazar ve Adrina Lima ayrı ayrı yaptıkları açıklamalarda aşklarından söz etti, iddiaları yalanladı. Çiftin açıklamaları hala konuşuluyor.

ASLI TANDOĞAN, EKİN TÜRKMEN, MÜGE BOZ…

Öte yandan Metin Hara ‘eşcinsellik’ sorusuna verdiği yanıtla da çok konuşulacak. Hara açıklamasında geçmişte de ‘güzel ve başarılı’ kadınlarla birlikte olduğunu söyleyerek eski sevgililerinin isimlerini saydı.

İşte Hara’nın o açıklaması:

“Eşcinssel olmadığım, ilişkilerimden de belli. Daha önce Aslı Tandoğan, Ekin Türkmen ve Müge Boz'la flörtlerim oldu. Hepsi güzel ruhlu insanlar. Ayrıca bunu kimseye ispatlamak zorunda da değilim.” dedi.

Aslı Tandoğan:

2002 yılında “Gülüm” adlı dizisiyle oyunculuğa başladı. Kapalıçarşı dizisi ve Kabadayı filmiyle gönüllerde taht kuran oyuncu güzelliğiyle de adından sıkça söz ettiriyor.

asli-tandogan-sli

Ekin Türkmen:

İlk defa Osman Sınav’ın yönetmenliğinde 2002 yılında “Ekmek Teknesi” adlı dizide izleyici ile buluştu. Murat Dalkılıç ile 2,5 yıl ilişki yaşadı.

ekin-turkmen-

Müge Boz:

Annesi Yugoslavyagöçmeni olan güzel oyuncu Melekler Korusun dizisi ile hayatımıza girdi. Son olarak Arka Sokaklar’da rol aldı.

muge-boz
Son güncelleme: 16:07 - 14.07.2017