Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Metin Hara ve Adriana Lima’ya bomba soru! Dudaklarını sevgilisinden alamadı
Metin Hara ve Adriana Lima’ya bomba soru! Dudaklarını sevgilisinden alamadı
Metin Hara sevgilisi Adriana Lima ile el ele görüntülendi. Ünlü çifte en çok merak edilen 'reklam aşkı' iddiaları soruldu. Çiftin sürekli dudak dudağa olması gözlerden kaçmadı. Metin Hara ile ilgili iddialar devam ediyor...
Magazin 13 Temmuz 2017 - 07:35

Metin Hara yeni aşkı dünyaca ünlü model Adriana Lima ile Bodrum’da tatile devam ediyor. Sevgilisi Metin Hara ile akşam balık restoranında yemeğe çıkan ünlü manken Adriana Lima, sevgilisi Hara ile birlikte saat 00.30’da mekândan ayrılıp kendilerini bekleyen VIP minibüse binerek konakladıkları çiftlik evine döndü.

metin-hara-ic

Lima ve Hara’nın minibüse biner binmez sık sık öpüştükleri görüldü.

metin-hara-ic-3

İkilinin, basın mensuplarının “İlişkiniz hakkında ne söyleyeceksiniz, reklam olduğu söyleniyor, doğru mu?” sorularını yanıtsız bıraktı.

metin-hara-ic-2metin-hara-ic-5

Saat 22.00 sıralarında çiftlikteki değirmen evinden sevgilisi Metin Hara ile el ele çıkarak lüks bir araca binen Lima’nın beyaz dekolte bir gece elbisesi giydi. Metin Hara, çiftlik evinden çıkışta basın mensuplarının sorularına yanıt vermedi. Dereköy Mahallesi’nden Yalıkavak Mahallesi’ndeki Memedof Restaurant’a gelen Lima ve Hara’nın yemekte bol bol öpüştükleri görüldü.

hara-y-ic-3

El ele restorana giren ikili yemekte de göz göze diz dize oturdu. Basın mensuplarının sorularını yanıtlamayan ikili restoranda ahtapot, kalamar salatası ve laos balığı yedi. Lima ve Hara’nın alkol almadığı belirtildi.

hara-y-ic-2

İkilinin restorandan ayrıldıktan sonra çiftlik evine döndü. DHA

hara-y-ic
Son güncelleme: 11:46 - 13.07.2017