Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Metin Hara’dan Müge Boz’a hayat öpücüğü
Metin Hara’dan Müge Boz’a hayat öpücüğü
Ekranda çok sayıda dizi projesi olmasına rağmen bunların kadrosunda yer alamayan Müge Boz, son günlerde çevresine dert yanar hale gelmiş durumda.
Magazin 17 Temmuz 2017 - 16:30

Ömercan ALTAY

Adriana Lima ile aşk yaşayan Metin Hara’nın eski sevgilileri bu günlerde genç yazar sayesinde yine gündeme geldi. Hara, kendisi hakkında ortaya atılan eşcinsel iddialarına, “Eşcinsel değilim. Daha önce Aslı Tandoğan, Ekin Türkmen ve Müge Boz'la flörtlerim oldu” diyerek cevap verince özellikle kadınların tepkisini çekmişti. Kendini aklamak adına isim vererek eski ilişkilerini gündeme getirmesinin etik olmadığını düşünen pek çok insan sosyal medyada genç yazara yüklenmişti.
jjj67
DERT YANIYORMUŞ!
Ancak bu polemik her ne kadar tepki görse de bazı isimlerin işine yaramış görünüyor. Bunun en büyük örneği ise uzun süredir piyasada yeni bir işle görmediğimiz Müge Boz. Ekranda çok sayıda dizi projesi olmasına rağmen bunların kadrosunda yer alamayan Boz, son günlerde sürekli aranmasıyla ilgili çevresine dert yanmış.

REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ
Kulislerde konuşulan iddialara göre Müge Boz, Metin Hara-Adriana Lima aşkı gündeme gelmeden önce hiç telefonunun çalmadığını ve bu aşk iddiasından sonra telefonunun susmadığını söyleyip konudan rahatsız olduğunu dile getiriyormuş. Ancak magazin dünyasında bu tip polemiklerden sonra gündeme gelen isimlerin zaman zaman krizi iyi yönettiklerine de şahit oluyoruz.
gg4w
ESKİ SEVGİLİ KIYAĞI
En son ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem'de rol alan, sonrasında hiçbir projede yer alamayan Müge Boz,
Ufak tefek reklam çekimleriyle ayakta durmaya çalışıyor. Belki bu rüzgar, genç oyuncunun da işine yarayacak ve Boz, yeniden ekranlarda boy gösterecek.
hh56
ESKİYE ÖZLEM
Bunun yanı sıra Müge Boz’un eski sevgilisi Metin Hara ile samimi fotoğrafını sosyal medya hesabından silmemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

h6re

Son güncelleme: 11:55 - 27.07.2017