Reklamsız Sözcü

Michelle Obama, Beyaz Saray’daki rolünü açıkladı

Michelle Obama, First Lady olarak Beyaz Saray’daki rolünü açıkladı.
17:1614 Kasım 2016
Michelle Obama, Beyaz Saray’daki rolünü açıkladı
Michelle Obama, First Lady olarak Beyaz Saray’daki rolünü açıkladı.

ABD Başkanı Barack Obama'nın görev süresini doldurmasıyla birlikte Beyaz Saray'dan taşınacak olan First Lady, üçüncü kez Vogue dergisine kapak oldu. Derginin 2016 Aralık sayısı için Beyaz Saray’ın kapılarını açan ve her zaman şık stiliyle adından söz ettiren Obama, beyaz bir elbise ile dergiye kapak oldu.

Obama, “Sekiz yılı hiçbir şey yapmadan geçirebilirdim. Çiçeklere odaklanabilirdim. Dekorasyona odaklanabilirdim. Eğlenceye odaklanabilirdim” dedi.
“Hiçbir First Lady haklı olarak kendi rolünü tanımlayamaz. Yasama yetkiniz yoktur, seçilmiş değilsinizdir. Aslında bu mükemmel bir özgürlük hediyesidir” diye sözlerine devam etti.
obamakapak
Beyaz Saray'da oturmak yerine yaptığı  işlerle tanınan bir First Lady olan Michelle Obama, çocukların tavsiye almak için nasıl baktığını, hayatlarını nasıl etkilediğini ise şöyle anlattı: “Her sözümü, giydiklerimi, anlatacaklarımı bekliyorlar. Bu benim için bir anlam ifade ediyor. Benim de çocuklarım var ve saygı duydukları insanlardan nasıl etkilendiklerini biliyorum. Bu bizi her zaman doğruyu seçmek, doğruyu yapmak ve doğru olmayı istemek konusunda harekete geçiriyor. Her gün. Dolayısıyla bu çocukları hayal kırıklığına uğratamayız. Beklentileri var ve her zaman söylediğim gibi bunu yapabiliriz. Bunu yapabilirsiniz.” dedi.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp