Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Milyonlar Ebru Gündeş’i bekliyor
Milyonlar Ebru Gündeş’i bekliyor
Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak.
Magazin 24 Ocak 2016 - 11:22

Mehmet Aslan'ın, kızı Özgecan için bestelediği sözleri Ahmet Selçuk İlkan'a ait olan Ayrılacağım adlı şarkı tamamlandı. Şarkıyı okuma sözü veren Ebru Gündeş, bunu O Ses Türkiye programında yapmaya karar verdi. Milyonlar şimdi bu şarkıyı bekliyor.

Ebru Gündeş

EBRU GÜNDEŞ'TEN ÖZGECAN'A MEKTUP

Mersin'in Tarsus ilçesinde katledilen Özgecan Aslan için Demet Akalın ve Beren Saat'in ardından Instagram hesabından duygusal bir mektup yayınlamıştı: “Anne, beni duyuyor musun? Bugün pazar değil, neden yıkıyorsunuz beni? Kıyafetlerim nerede? Bu beyaz örtü ne anne? Çok sert, neden? Bir tabutun içindeyim, kim bu insanlar? Neden gömüyorsunuz anne beni? Ben isteyerek yapmadım bunları, tecavüz ettiler anne! Burası çok karanlık. Korkuyorum anne…

Foto: Magazin- Mehmet Aslan kızı Özgecan için bestelemişti

Pis, soğuk elleriyle dokundular bana. Bağırdım, çığlık attım; kimse duymadı, kimse yardım etmedi bana anne! Kendimi korumaya çalıştım; bileklerimi kestiler anne, ellerimi kopardılar! Artık sana dokunamayacak mıyım? Ateşe attılar beni anne, yaktılar beni! Anne sen beni bırakmazsın değil mi? ‘Kızım, canım yavrum' deyip sarılırsın bana, değil mi? Annem, ben seni asla yalnız bırakmam sen de beni yalnız bırakmazsın değil mi?”

 

Son güncelleme: 14:19 - 02.02.2016