Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sezen Aksu 62 yaşında
Sezen Aksu 62 yaşında
Sezen Aksu’ya Küçüksu’daki çiftlik evinde sürpriz doğum günü partisi verildi
Magazin 15 Temmuz 2016 - 08:30

Pop müziğin en önemli isimlerinin başında gelen Sezen Aksu, önceki akşam 62 yaşına bastı. Minik Serçe'ye Tarkan'la komşu olduğu çiftlik evinde sürpriz bir parti verildi. Partiye Aksu'nun eski eşi Ahmet Utlu yeni sevgilisiyle katıldı.

Gecede Özcan Deniz, “Ben hediye alamadım. En azından şarkı söylemek istiyorum” diyerek ‘Kalp Yarası' adlı şarkısını söyledi.Emel Müftüoğlu

Sürpriz doğum günü partisine Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer, erkek kardeşi Nihat Yıldırım ve oğlu, eski eşi Ahmet Utlu ve Utlu'nun yeni sevgilisi, Özcan Deniz, Emel Müftüoğlu ve kızı Çağrı Müftüoğlu katıldı. Minik Serçe'nin sürpriz doğum günü organizasyonunu duyan hayranlarıysa hediyelerini alıp çiftlik evinin kapısının önünde saatlerce bekledi.

Mithat Can Özer

YÜREĞiM AĞZIMA GELiYOR

Basına kapalı gerçekleşen gecede, Mithat Can Özer, “Benim deliliklerime katlandın. Benim iki annem var. Biri sen diğeri de Sezen Aksu. İyi ki benim annemsin” diyerek Aksu'ya sarıldı. Minik Serçe de oğluna “Sen manyaklıkları olan bir çocuk değilsin oğlum. Sadece ekstrem sporlara ilgin var ve benim yüreğim ağzıma geliyor” diye takıldı.

ESKİ EŞİ DE PARTİYE KATILDI Aksu'nun doğum günü partisine 1993 yılında evlendiği ve kısa süre sonra boşandığı Ahmet Utlu yeni sevgilisiyle birlikte katıldı.
Son güncelleme: 09:20 - 15.07.2016