Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Miss Turkey yarışmacısı Gözde Baddal, bela okunan hesabın kendisine ait olmadığını söyledi
Miss Turkey yarışmacısı Gözde Baddal, bela okunan hesabın kendisine ait olmadığını söyledi
MISS Turkey 2017 güzellik yarışmasında 20 finalist arasında yer alan ancak ilk 10'a giremeyen Gözde Baddal, aynı isimle paylaşımlar yapılan Twitter hesabının kendisine ait olmadığını açıkladı.
Magazin 22 Eylül 2017 - 09:11

Yarışmada dereceye giremeyen Gözde Baddal´ın adıyla açılan hesaptan yapılan, “Allah hepinizin belasını versin ilk 10’a bile giremedim #MissTurkey2017” paylaşımı kısa sürede sosyal medyada en çok paylaşılan tweet´ler arasına girdi.

Paylaşımın medyada da geniş yer bulmasının ardından bir açıklama yapan Gözde Baddal, söz konusu hesabın kendisine ait olmadığını belirtti.

gozde

Final gecesinden sonra Gözde Baddal isminden atılan şu tweet yoğun ilgi görmüştü: “Allah hepinizin belasını versin ilk 10’a bile giremedim #MissTurkey2017.”

Sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmayan bu paylaşım genç yarışmacının tepki toplamasına sebep olmuş, tepkiler üzerine Baddal isminden çeşitli tweet’ler atılmaya devam edilmişti.

Ajanslara konuşan isim, söz konusu hesabın kendisine ait olmadığını söyledi.

İşte genç yarışmacının o tweetleri:

 

GÖZDE BADDAL KİMDİR?

Gözde Baddal, 23 yaşında, İzmirli. Göztepe Kız Meslek Lisesi’nden mezun olan Miss Turkey 2017 yarışmacısı 1,77 boyunda.

 

Son güncelleme: 17:02 - 22.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.