Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mithatcan Özer sorusu Yonca Evcimik’i terletti!
Mithatcan Özer sorusu Yonca Evcimik’i terletti!
Yonca Evcimik, Mithatcan Özer sorusunu duyunca panikledi.
Emre ÇEVİK
Magazin 29 Ocak 2016 - 09:39

İftarlık Gazoz galasına yalnız başına katılan Yonca Evcimik, “Hayat zaten çok acı, bari biraz gülelim” dedi. Son zamanlardaki genç sanatçıları değerlendiren Evcimik, “Ben dans eden sanatçıları seviyorum, dünya starları bildiğiniz gibi yerinde durmuyor. Bu konuda Atiye ve Hadise iyi” dedi.

Hande Yener ile “Haberin Var Mı?” şarkısının kendine ait olduğunu iddia ederek mahkemelik olan şarkıcı, “Konu yargıya intikal ettiği için konuşmak istemiyorum” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan Özer ile samimi bir şekilde görüntülenen Evcimik, konu hakkındaki soruları ilginç bir şekilde geçiştirdi. Şarkıcı, “Bende kahve kurslarına gidiyorum. Sürekli ev hazırlıkları var” diyerek konuyu geçiştirdi. Israrlı sorular karşsında ter döken Evcimik, “Ben gidiyorum, daha evde hazırlık yapacağım” diyerek aşk yaşadığını kabul eder nitelikte konuştu.