Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Muammer Ketenci’nin partisinde ilkler yaşandı
Muammer Ketenci’nin partisinde ilkler yaşandı
Muammer Ketenci ile Yeni Sezona Merhaba Partisi birbirinden değerli isimleri ağırladı.
Magazin 10 Ekim 2016 - 13:41

Ünlü tasarımcı Muammer Ketenci'nin ‘'70'lerden Günümüze'' ismini verdiği özel koleksiyon Modeller Tuğçe Elginer, Sevcihan Tunca, Remziye Diri, Elif Yılmaz ve Pınar Yılmaz tarafından sergilendi. Modeller ve sergilenen özel tasarım kıyafetler gecenin ilgi odağı oldu.

ketenci-ic-2

İstanbul Karaköy gece hayatının önemli mekanlarından Marjo'da gerçekleştirilen etkinlik sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. Etkinlik proje koordinatörlüğü Çağlar Tuncer tarafından yapılan gecede, DJ Berfu ve Shizo'nun müzikleri ile eğlenen davetliler keyifli dakikalar yaşadılar. Ütopya ve Survivor'ın iddialı yarışmacılarından Semih Öztürk ve Kurretulayn Matur uzun aradan sonra ilk defa basın karşısına çıktı.

muammer-ketenci-sli

PEK ÇOK İSİM KATILDI

Ünlü Medikal Estetik Doktoru Ufuk Alatekin, Ünlü Diş Hekimi Funda Korkmaz, Ünlü Güzellik Uzmanı Şevval Özçelik, Cem Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Cem Gülaç, Oryantal Dora Ercan, Yapımcı Zafer Kerey, Radyo v Televizyon Programcısı Kadir Balık, Gülen Adam olarak ünlenen Yaşar Şengül, Sanatçı Levent Şahin, Tasarımcı Ferit Akgül, Kıbrıs Sağlık Ateşesi Vesile Erdoğan Topçuğlu ve Hayat Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Onur İşim gibi isimler de gecede boy gösterdi.