Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müge Anlı ile Tatlı Sert izle – 4 Ekim 2016 Defne kaçırıldı mı?
Müge Anlı ile Tatlı Sert izle – 4 Ekim 2016 Defne kaçırıldı mı?
Her programda çeşitli olaylara değinen ve çözülmesinde yardımcı olan Müge Anlı'nın sevilen programı, Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bu bölümde neler olacak? Müge Anlı'nın programının canlı izleme ayrıntıları haberimizde...
Magazin 4 Ekim 2016 - 09:35

Birçok sosyal sorumluluk projesini destekleyen bunun yanında açıklığa kavuşmamış olayların çözülmesinde de önemli rol oynayan Müge Anlı’nın sunumuyla Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün hangi konular işlenecek? Defne dayısı tarafından kaçırıldı mı, yoksa para karşılığında ailesi tarafından dayısına mı verildi? Erşan ailesi kızlarının dayısı tarafından kaçırıldığını iddia ederken, dayı ise Defne’yi ailenin kendi rızasıyla kendisine verdiğini söylüyor. Defne olayında düğüm bugün çözülecek mi? Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün saat 10’da başlıyor. İzlemek için program saatinden aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT CANLI İZLE

Küçük Defne dayısı tarafından mı kaçırıldı?