Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi hakkında Beren Saat gidiyor iddiası
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi hakkında Beren Saat gidiyor iddiası
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi hakkında ortaya atılan Beren Saat ve Nurgül Yeşilçay ile ilgili iddia çok konuşulur.
Magazin 1 Temmuz 2016 - 08:00

İddialara göre, yeni sezonda Beren Saat diziden ayrılacak onun yerine Nurgül Yeşilçay gelecek. Yeşilçay’ın yeni sezon için prensip anlaşmasına vardığı konuşuluyor. Ünlü oyuncu dizinin yeni sezonunda Beren Saat’in canlandırdığı Kösem’e hayat verecek. Saat, dizinin yeni sezon ilk bölümünde rol alacak. Ardından dizide zaman atlaması yaşanacak ve Yeşilçay yeni Kösem Sultan olarak izleyici karşısına çıkacak.

İLGİLİ HABERHülya Avşar Muhteşem Yüzyıl Kösem hakkında konuştuHülya Avşar Muhteşem Yüzyıl Kösem hakkında konuştu

Bu kararın alınmasında Beren Saat’in Kösem’in yaşlılık halini canlandırmak istememesinin etkili olduğu öne sürüldü. Saat’in diziden ayrılmasıyla ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’in kemik oyuncu kadrosu tamamen değişmiş olacak. Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Esra Dermancıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen gibi birçok ünlü isim birinci sezonda rolleri gereği diziden ayrılmıştı.

İLGİLİ HABERNebahat Çehre, Beren Saat'le ilgili bir açıklama yaptıNebahat Çehre, Beren Saat’le ilgili bir açıklama yaptı