Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müjde Uzman hakkında yapılan doğum günü haberlerine sert tepki gösterdi
Müjde Uzman hakkında yapılan doğum günü haberlerine sert tepki gösterdi
Güzel ve başarılı oyuncu Müjde Uzman, hakkında yapılan doğum günü haberlerine sert tepki gösterdi.
Magazin 28 Eylül 2016 - 10:20

Yeni yaşına dostlarının düzenlediği sürpriz bir partiyle giren Müjde Uzman, 32 yılı geride bırakmanın burukluğu ve yeni yaşının getirdiği heyecanla katıldığı gecede, kendisini görüntüleyen muhabirlere kısa açıklamalarda bulundu. Ancak Uzman’ı ertesi gün kötü bir sürpriz bekliyordu.

mujde-uzman-66

Hakkında yapılan haberleri çirkin bulan Müjde Uzman, ağzından çıkmayan ifadelerin kullanılmasına ve habere atılan başlığa sert tepki göstermiş. İşte Müjde Uzman’ı rahatsız eden haberlerle ilgili yaptığı o paylaşımlar:

mujde-uzman-ic-3
“Ağzımdan şu cümle çıkmadı, ne komiksiniz!” diyecektim ki.. ya siz ne kadar ÇİRKİNsiniz, kullandığınız fotoğrafa da,başlığa da yazıklar olsun”

mujde-uzman-icHayatım boyunca yaş takıntılı biri olmadım, konu benim için çok daha derin. Kendi “basit” beyninizi bana yansıtmayın. Bari işinizi doğru yapın. Anamın karnından oyuncu olarak, diziyle doğmadım. Milyon tane arkadaşım dostum var. Bir sürü sektörden. Bu nasıl bir kötü niyet?

mujde-uzman-ic-2