Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müjde Uzman, Sinan Akçıl’la aşk yaşadığı için diziden ayrıldı iddialarına ateş püskürdü
Müjde Uzman, Sinan Akçıl’la aşk yaşadığı için diziden ayrıldı iddialarına ateş püskürdü
Güzel oyuncu Müjde Uzman, hakkında ortaya atılan iddiaları sert bir dille yalanladı.
Magazin 4 Temmuz 2016 - 15:20

Müjde Uzman hakkında ortaya atılan bir iddia magazin gündeminde şok etkisi yarattı.Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında” programının haberine göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde öteki kadın Nazlı rolüne hayat veren Müjde Uzman'ın Sinan Akçıl'la yaptığı aşk kaçamağı başına iş açtı. Müjde Uzman, geçen günlerde dizi çekimlerinin bitmesini fırsat bilip tekne kiralayan Sinan Akçıl'la Göcek'te baş başa tatil yapmış ve romantik anlar yaşamıştı. Aşk kaçamakları ortaya çıkan Sinan Akçıl ile Müjde Uzman'ın özel hayatlarıyla ilgili sorular karşısında ise “Şimdilik aşk yok” demeleri ise kafaları karıştırmıştı. Müjde Uzman'ın özel hayatıyla çok fazla ön plana çıkması “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin yapımcısını rahatsız etti. Ünlü oyuncunun bileti kesildi. Müjde Uzman, yeni sezonda dizinin kadrosunda yer alamayacak.

MÜJDE UZMAN’DAN YALANLAMA GELDİ

Hakkındaki bu haberden sonra sessizliğini bozan Müjde Uzman, kaleme aldığı uzun bir yazı ile iddiların tamamen asılsız olduğunu, diziden kendi isteğiyle ayrıldığını duyurdu. İşte Müjde Uzman’ın sosyal medya hesabından paylaştığı o ileti:

mujde-uzman-ic