Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müjde Uzman’dan spora davet
Müjde Uzman’dan spora davet
Müjde Uzman sosyal medya hesabından sporun ne kadar önemli olduğuna dikkat çekmiş.
Erdinç YAPAN
Magazin 28 Temmuz 2016 - 14:35

Geride bıraktığımız haftalarda ekranların başarılı yapımlarından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosundan ayrılan Müjde Uzman, diziden kovulduğu yönündeki iddiaları sosyal medya hesabından yalanlamıştı. Bu yalanlama sonrasındaki hakkında yapılan ‘kovuldu’ haberlerini durdurmayı başaran güzel oyuncu Müjde Uzman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine sporun öneminden bahsetmiş.

mujde-uzman-ic

İşte Uzman’ın yaptığı o paylaşım: “Spor yapmayı ihmal etmeyin. Spor sadece zayıflamak, “güzel” olmak için değil. Bir düşünün, doğduğumuz andan itibaren bizi taşıyan bir iskelet ve kas sistemimiz var. Ve sürekli onların aleyhinde çalışan bir yer çekimi mevcut… Vücudumuza bizi taşıyabilmesi, dik tutması için destek olmalıyız. Ruhumuza, modumuza olan pozitif etkisini de hesaba katarsak, yalnızca “iyi gözükmek” benim listemde öncelik sıralamasında çok altlarına iniyor. Hareket ettikçe tüm bunları fark edip bırakamayacaksınız emin olun!”