Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Münir Özkul’un kızı Güner Özkul, babasının sağlık durumunu anlattı
Münir Özkul’un kızı Güner Özkul, babasının sağlık durumunu anlattı
Münir Özkul'un sağlık durumu hakkında son detaylar...
Magazin 17 Mart 2016 - 13:37

Uzun yıllardır ekrandan uzak olan ve tedavisi yatağa bağlı olarak devam eden usta oyuncu Münir Özkul’un kızı Güner Özkul, Renkli Sayfalar programına telefonla bağlandı ve babasının sağlık durumu hakkında bilgiler verdi.

BABAMA GİT DİYEMEM!

Stüdyoya geliyorum, dublaj yapıyorum babamı tanıyan, babamla çalışma şansına erişmiş insanlardan ‘ya evladım böyle olmasa keşke gitse’ diyenler de var. Onların fikirlerine de saygı duyuyorum. Ancak babamın kulağına fısıldayıp ‘hadi git artık’ diyecek halim de yok.

METABOLİZMA KUSURSUZ İŞLİYOR

Bazal metabolizma kusursuz işliyor. Tansiyonunda bir şey yok, böbreğinde bir şey yok, kalbinde bir şey yok… Tamamen yaşlılık bunaması sonucu beyine oksijen gitmemesinden kaynaklı bir demans durumu başladı. Gittikçe de bir ivme kazandı. Buna bağlı olarak sinir sitemi gittikçe yıprandı. Metabolizması çalışan bir adama ‘ya artık vaktin doldu’ demek bize düşen bir şey değil. İster takdir-i İlahi deyin, ister vakti kerahat deyin… Eğer ki gitmesi gerekiyorsa gider diye düşünüyorum ama biz yaşatmak için elimizden geleni yapmalıyız.

ARTIK FAZLA REAKSİYON ALAMIYORUM

Babamı ziyarete gittiğimde artık çok fazla konuşmuyorum. Çünkü fazla bir reaksiyon alamıyorum. bizi konuşurken dinlediğini düşünüyorum. Geçen hafta sonu kızımla oradaydık, bizimle konuşmaya çalıştı. Seslendi ama çok fazla reaksiyon alamadık. Eskiden gözündeki hareketleri çok fazla takip edebiliyorduk, artık gözünde de katarakt olduğu için bu da zorlaştı. Görüş de azaldı. Çok yakınına giderseniz sizi görebiliyor. bizi duyduğuna inanmak istiyorum, eğer inanmazsam buna dayanmak zor olur.

Son güncelleme: 15:49 - 17.03.2016