Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu için hapis istemi!
Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu için hapis istemi!
Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın yaşadığı ensest ilişkiyle ilgili Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 'hayasızca davranışlarda bulunmak' iddiasıyla kamu davası açıldı.
Magazin 12 Eylül 2017 - 17:18

Bodrum’da yeğeni ile ensest ilişki yaşayan Murat Başoğlu’na bir darbe de Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan geldi. Savcılık ünlü sunucu ve yeğeni Burcu Başoğlu hakkında kamu davası açtı.

Dava, ikilinin teknede öpüşürken çekilen görüntülerinin incelenmesinin ardından gerçekleştirilen soruşturma sonunda açıldı.

HAPSEDİLMELERİ İSTENİYOR

Sabah’ta yer alan habere göre, ikili hakkında ‘hayasızca davranışlarda bulunmak’ iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi. İddianame Asliye Ceza Mahkemesi’ne gönderildi.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST KALDI

İkili, Bodrum’daki ensest skandalın ardından gündemden düşmüyor. Fotoğrafların yayınlanmasının ardından Murat Başoğlu, 31 Ağustos’ta Bodrum Cumhuriyet Savcılığı’na giderek ifade vermişti. Sunucu hakkında Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nce yurt dışına çıkış yasağı konulmuş ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına karar verilmişti.Son güncelleme: 09:53 - 13.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.