Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Başoğlu ve Hande Bermek ortaya çıktı!
Murat Başoğlu ve Hande Bermek ortaya çıktı!
Murat Başoğlu'nun yeğeni ile ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından eşi Hande Bermek ile boşanacağı konuşuluyordu fakat ikili bu iddiaların aksine aynı evde mutlu bir şekilde yaşıyorlar
Magazin 2 Eylül 2017 - 12:17

Öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile yaşadığı ilişkiyle gündemin ilk sırasına oturan Murat Başoğlu, uzun bir aradan sonra Bodrum’da bulunan evinin bahçesinde telefonla konuşurken objektiflere yakalandı. Uzun uzun telefon görüşmesi yapan Murat Başoğlu’nun verdiği kilolar dikkat çekti. Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yurtdışına çıkış yasağı getirilen Başoğlu'nun Yunanistan’a gittiği iddia edilmişti.

murat-basoglu-1

MURAT BAŞOĞLU’NUN EŞİ HANDE BERMEK’İN KEYFİ OLDUKÇA YERİNDE
İhaneti ve ensest ilişkiye göz yuman Ayhan Bermek’in kızı Hande Bermek, Bodrum’da tatilin keyfini eşi ve arkadaşlarıyla birlikte çıkarıyor.
Murat Başoğlu ile aynı evde yaşamaya devam eden Hande Bermek’in keyfine diyecek yok. İhaneti ve ensest ilişkiyi çabuk unutan Hande Bermek, arkadaşlarıyla uzun uzun sohbet edip kahkahalar attı.Bunun yanı sıra Hande Bermek’in evlilik yüzüğünü çıkarmadığı görüldü.
hande-bermek

Son güncelleme: 12:42 - 02.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.