Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Başoğlu’nun skandal video görüntüsü mahkeme kasasında
Murat Başoğlu’nun skandal video görüntüsü mahkeme kasasında
Öz yeğeni Burcu Kabadayı Başoğlu ile teknede skandal görüntüleri çıkan ve Türkiye'de ensest ilişkiye dair tartışmaların fitilini ateşleyen Murat Başoğlu'yla ilgili mahkemeden yeni bir karar geldi... 
Magazin 7 Eylül 2017 - 16:57

Hürriyet’in haberine göre, Murat Başoğlu’nun öz yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede birlikte olduğu görüntülerinin videosu Burcu Başoğlu’nun eşi Selçuk Kabadayı’nın avukatı tarafından mahkemeye teslim edildi.

Yeni bir delil olarak verilen görüntüler kilitli kasada muhafaza edilmeye başladı.

Kabadayı'nın avukatı Handan Yazıcıoğlu, görüntüleri delil olarak mahkemeye sundu. Mahkeme müstehcen görüntülerin sızmaması için böyle bir tedbir aldı.

Gündemi uzun süre meşgul eden Murat Başoğlu, olayla ilgili iddiaları ilk etapta yalanlamıştı. Ancak, görüntülerin ortaya çıkmasının ardından olayı kabul eden Başoğlu, son olarak eşi Hande Bermek’le Bodrum’da aynı evde kalıyordu.

SPOR SALONUNA KİMSE GİTMİYOR

Bu sırada Burcu Başoğlu’nun Murat Başoğlu ile ortak olduğu spor salonundaki hisselerini devrettiği öğrenildi. Daha önce Sözcü'ye konuşan spor salonu yetkilileri de yaşanılanların ardından birçok kişinin salona gelmekten vazgeçtiğini belirtmiş ve şu açıklamayı yapmıştı: “Spor salonuna gelen üyelerimiz Murat Başoğlu’nu soruyor. ‘Eğer gelirse biz yokuz, gelmezse devam ederiz' diyorlar. Dışarıdan geçen vatandaşlar salonumuzun camlarına tükürüp, ‘Sapık adamın mekânı' diye bağırıp taş atıyor ve küfrediyorlar. Lanetler yağdırıyorlar. Bizim kendisiyle hiçbir alakamız yok. Bu skandal ihanet ve ensest ilişki olayı, konuyla ilgisi olmayan üçüncü kişilere zarar vermeye başladı. Kimsenin bize tepki göstermesini istemiyor ve bunu hak etmiyoruz. Söz konusu şahıslarla ilişiğimizi kesin olarak kestik. Tepkilerin üzerimize yoğunlaşması, hakaretlere uğramamız haksızlık”…


Son güncelleme: 17:11 - 07.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.