Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Boz ve Aslı Enver evliliğinin gerçekleşmeyeceği ortaya çıktı
Murat Boz ve Aslı Enver evliliğinin gerçekleşmeyeceği ortaya çıktı
Aslı Enver ve Murat Boz ilişkisinin haziran ayında evlilikle sonuçlanacağı söyleniyordu.
Magazin 30 Mayıs 2016 - 10:29

Geride bıraktığımız akşam Beyaz Show’a katılan Murat Boz, program aracılığıyla sevgilisi Aslı Enver’e aşkını ilan etmiş, Enver de bu ilana karşılık sosyal medya hesabından ‘ben de seni’ yazmıştı. Haklarında, Haziran ayında evlenecekleri haberleri yapılan Murat Boz ve Aslı Enver evliliği görünen o ki başka yaza kalmış.

YENİKÖY’DE BİRLİKTE YAŞIYORLAR

‘Kardeşim Benim’ filminin setinde sürpriz bir şekilde ilişki yaşamaya başlayan iki ünlü ismin, kısa sürede evlilik kararı aldıkları söylenmişti. Hatta Murat Boz’un geçen mayıs ayında Aslı Enver’i doğum gününde ailesinden isteyeceği konuşulmuştu. Ancak gecede ne bir kız isteme ne de nişan oldu. Yeniköy’de tuttukları evde birlikte yaşamaya başlayan çiftin evlilik fikrini bir süreliğine askıya aldığı iddia edildi. Bu kararın alınmasında en büyük etken ise Aslı Enver olmuş. Birkan Sokullu ile olan 3 yıllık evliliğini geçen yıl ağustos ayında sonlandıran Aslı Enver’in evliliğe şimdilik sıcak bakmadığı öğrenildi.