Reklamsız Sözcü

Murat Boz ve Barış Arduç sevgilileriyle Çeşme’de

Genç kızların sevgilisi Murat Boz ve Barış Arduç Çeşme’de sevgilileriyle tatil yapıyor.
Mustafa KIZGINYÜREK
08:0011 Temmuz 2016
Murat Boz ve Barış Arduç sevgilileriyle Çeşme’de
Genç kızların sevgilisi Murat Boz ve Barış Arduç Çeşme’de sevgilileriyle tatil yapıyor.

Önceki akşam Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan popçu Murat Boz, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Boz, yaklaşık 2,5 saat süren konser boyunca hem Janti albümünün tüm şarkılarını, hem de daha önce hit olmuş tüm eserlerini seslendirdi.

MuratBozAsliEnver

Şarkılarını alanı dolduran binlerce hayranı ile birlikte seslendiren Boz, yaptığı gitar showu ile izleyenleri adeta büyüledi. Murat Boz, Çeşme’de Açıkhava'yı adeta inletti. Ünlü sanatçıyı konserinde sevgilisi Aslı Enver de yalnız bırakmadı.

GÜNÜBİRLİK TATİL

Kiralık aşk dizi filminin yakışıklı oyuncusu Barış Arduç ile oyuncu sevgilisi Gupse Özay, önceki akşam Alaçatı'da görüntülendi. Günübirlik geldikleri Meyhane Şerefe'de akşam yemeği sonrası sevgilisi Barış Arduç'la birlikte görüntülenen Gupse Özay; “dün Yılmaz Erdoğan'ın “Haybeden Gerçeküstü Aşk” filminin bana ait olan çekimleri bitti. Yarın da İstanbul'a gidiyorum ve başka bir çekimim başlayacak. Dolayısıyla ben yoğunum ama Barış Bey'in durumunu bilemiyorum”dedi.

BarisArducGupseOzay

Arduç ise yeni projesiyle ilgili olarak; “biraz yanlış lanse edildi galiba, öyle bir şey yok. Ben tatildeyim şuan, bir günlüğüne buraya geldik ve yarın döneceğiz” diye konuştu.

 

Son güncelleme: 08:1311.07.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp