Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Boz’a dört saat az gelmiş
Murat Boz’a dört saat az gelmiş
Sevgilisi Aslı Enver'i dizi setinde ziyaret eden Murat Boz'dan saat açıklaması.
Magazin 24 Şubat 2016 - 15:20

Geride bıraktığımız haftalarda aşklarını sosyal medyadan duyurarak herkesin konuştuğu bir magazin çifti haline gelen Murat Boz ve Aslı Enver aşkı doludizgin ilerliyor.
Aslı Enver’in oynadığı dizinin setini ziyaret eden Murat Boz, Sarıyer’de bir gecekondu mahallesinde yapılan çekimlere izledi. Set çalışanlarına marketten aldığı meyve ve kuruyemişleri götürerek jest yapan Murat Boz, öğle saatlerinde gittiği sette dört saat boyunca bekledi. Soğuk havaya rağmen Aslı Enver’i beklemeye devam eden Murat Boz, çekimlerin bitmesinin ardından setten ayrıldı.

Foto: Magazin arşiv
SOĞUK HAVADA DÖRT SAAT

Önceki akşam bir mekan çıkışı birlikte görüntülenen çiftten Murat Boz’a bu uzun bekleyişi soran gazeteciler, ikilinin aşkının ne kadar da doludizgin ilerlediğini ortaya koyan bir yanıt aldı. Murat Boz, Aslı Enver’i dizi setinde 4 saat beklediği haberleriyle ilgili olarak şunları söyledi: ‘Ben Aslı’yı 4 saat değil 10 saat de beklerim’